Anasayfa
/
Anaokulu & Kreş
/
İstanbul
/
Ataşehir
/

TSÇV Metin Sabancı Koleji Anaokulu

Sınıf Mevcudu
0 Kişilik Sınıflar
Okul Saatleri
00:00 / 00:00
Mesaj Gönder
Favorilerine Ekle
Yorum yaz
Hemen Fiyat İste
Galeri
Harita
Sokak Görünümü
Yorumlar

TSÇV Metin Sabancı Koleji Anaokulu Hakkında Bilgi

Metin Sabancı Okulları

Hafif Düzey Zihinsel Engelliler Ana sınıfında ve İlkokulunda öğrencilerin normal eğitim kurumlarında kaynaştırma öğrencisi olmalarına yönelik becerilere sahip olmalarını amaçlıyoruz.

 

Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademede öğrencilerin toplumla entegre olmasını sağlayacak beceriler kazanmalarını amaçlıyoruz.

 

Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademede öğrencilere akademik ve bağımsız yaşam becerileri kazandırarak, toplumsal yaşama adaptasyonlarını sağlıyoruz.

Bireysel Planlama

Her bir öğrencinin gelişim takibini analiz ederek hazırladığımız Bireysel Eğitim Planları ile zihinsel, bedensel, sosyal ve duygusal gelişimi amaçlıyoruz. Belirli aralıklarla değerlendirilerek, gerekli görüldüğü durumlarda yenilenen Planda, kazandırılacak davranışların neler olduğu ve bu davranışların nerede, nasıl, kimler tarafından, hangi yöntemlerle ve ne kadar sürede kazandırılacağını belirliyoruz.

 

BEP sürecine aileleri dahil ederek,  öğrencilerimizin ev ortamındaki eğitimine de katkı sağlayacak düzenlemeler yapıyoruz.

Sosyal Bütünleşme

Metin Sabancı Okulları, 2011 yılında özel eğitime gereksinim duyan çocukların kişisel, sosyal, bilişsel becerilerini artırmak ve sosyal hayata entegrasyonu sağlamak ideali ile kuruldu.

Okulumuzda, yıl boyunca düzenlenen aktivite ve gezilerle, öğrencilerin sosyal yönlerini güçlendirerek toplumsal uyumlarını artırıyoruz.

Eğitimde Çeşitlilik

Okullarımızda, zihinsel yetersizlik tanısına göre kaynaştırma ve gelişim odaklı farklı kademelerde bireysel eğitim veriyoruz.

Metin Sabancı Okulları bünyesinde; Hafif Düzey Zihinsel Engelliler Ana sınıfı ve İlkokulu, Uygulama Eğitim Okulu I. Kademe ve Uygulama Eğitim Okulu II. Kademe olmak üzere 3 farklı okul bulunmaktadır.

Multidisipliner Yaklaşım Modeli

Metin Sabancı Okulları’nda, özel eğitime gereksinim duyan çocuklar için uygulanan müfredatı; tablet ile özel eğitim, eğitsel oyunlar, beden eğitimi, müzik ve resim atölyesi ile destekliyoruz.

Program kapsamında eğitim kalitesinin artırılması amacıyla; dil ve konuşma terapisi, duyu bütünleme ile fizyoterapi destekli sınıf içi çalışmalar yürütüyoruz.

 

Sınıf Mevcudu : 0
Adres : Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. No: 8 Küçükbakkalköy, Ataşehir / İstanbul
Dış Mekan
Oyun Bahçesi
Açık Spor Sahaları
Otopark Alanı
Ulaşım Hizmetleri/ Okul Servisi
Spor & Etkinlik
Spor Salonu
Yüzme Havuzu
Tenis Kortu
Atletizm Sahası
Özel Salonlar
Laboratuarlar
Kütüphane
Konferans Salonu
Sinema Salonu
Gida & Beslenme
Yemekhane
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
İkindi Kahvaltısı
Kantin- Kafeterya
Güvenlik & Sağlık
Sağlık Odası ( Doktor/Hemşire)
Güvenlik Kamera Sistemi
Güvenlik Görevlisi Var Mı
Mağaza & Satış
Kıyafet Satış Mağazası
Kırtasiye
Yurt / Konaklama / Destek
Yurt / Konaklama
Devlet Desteği Var Mı?
Rehberlik Hizmeti
Yabancı Diller
İngilizce
Fransızca
İspanyolca
Rusca
Almanca
Arapça

TSÇV Metin Sabancı Koleji Anaokulu Yorumları

Henüz yorum eklenmedi.

TSÇV Metin Sabancı Koleji Anaokulu İçin Yorum Ekleyin

Okula Puan verin :   
Ekle
Özel Fiyat İste
Fiyat, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak için lütfen formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.okulbul.com sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
İzin Veriyorum.
Hemen Fiyat İste

TSÇV Metin Sabancı Koleji Anaokulu Yetkililerine Mesaj Yazın

Vazgeç
Gönder
TAMAM
Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM