Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

TRABZON İLKOKUL FİYATLARI

Trabzon İli'nde bulunan tüm ilkokul seviyesindeki okulları okulbul.com sayesinde birarada görme imkanınız var. Okullar hakkında ayrıntılı fotoğraf galerisi, iletilşim bilgileri, konumları ve hatta sosyal tesis özellikleri listeliyoruz ve siz velilerimize sunuyoruz. Tüm bunların yanında Trabzon ilkokul yorumlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Çünkü bu konuda tecrübeli veliler bu bilgilerini sizlerle paylaşacaktır.

 İlkokul ülkemizde ortalama 5.5 - 6 yaşlarında başlar. Çocuklar bu dönemde okuma- yazma ile yeni tanışır. Rakamları keşefer. Bu anlamda ailelerinden uzak kalacak olan çocukların sıkılmadan okula gelmelerinin sağlanması gerekir. İlkokulun tüm bu bilimsel faaliyetleri eğlenceli hale getirmesi önemlidir. Bu alanlarda deneyler yaparak çocukların direk dokunarak, görerek bilgileri somutlaştırması öğrenmelerini kolaylaştıracak etkenler arasındadır. Tüm bu deney faaliyetlerinin yapılması için okulun labarotuvar bakımından, park bahçe alanından donanımlı olması gerekir. Ayrıca modern eğitim tekniklerini kullanan ilkokullarda veliler tarafından tercih edilen okullardır. Başka bir önemli nokta ise yabancı dil eğitimidir. Uluslararası dil eğitimi veren okullar, öğrencilerinin tüm eğitimleri kolaylaştırmaktadırlar. Okullar çoğu zaman sadece İngilizce dil eğitimi vermekle kalmayıp buna ek olarak Almanca, Rusça, Çince ve Arapça gibi dillerin eğitimini de vermektedirler.

Trabzon ilkokul önerileri verecek olursak da bunlara, Özel Doğa Koleji İlkokulu, Akçaabat Sınav Koleji ilkokulunu verebiliriz.

 İlkokullarda çocuklar çoğu zaman ailelerinden daha fazla arkadaşlarıyla ve öğretmenleriyle vakit geçirmektedir. Bu zamanın sağlıklı geçmesi için aynı zamanda çocuğun hem kendi fikrini dile getirecek özgüvene sahip olması hem de arkadaşlarının fikirlerine saygılı duruma gelmesi gerekmektedir. Bu ise aileden sonra öğretmenin geliştirebileceği bir durumdur. Bu bakımdan ilkokullar öğretmen kadrosu bakımından nitelikli olmalıdır. Bu özellıklere sahip okullar hem sitemizin hem de velilerimizin tercihidir.

 Okulların aile bütçelerine uygunluğuda velilerin tercihi etkileyecektir. Sitemizde velilerimiz için Trabzon ilkokul fiyatlarını  biraraya getiriyoruz. Bu sayede hem fiyatları öğrenebiliyor hem de diğer okullarla kıyaslayabiliyorsunuz.

Okulbul.com'da ayrıca okulların konumları da bulunmaktadır. Tercihinizi yaptıktan sonra kayıt işlemi için bu konumları kullanarak kolaylıkla okulları bulabilirsiniz.

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM