Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Antalya Anaokulu & Kreş Fiyatları

Aramasında 29 Okul Bulundu.

1
2
3
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

ANTALYA KREŞ FİYATLARI

Antalya ilinde bulunan  eğitim açısından nitelikli ve çok sayıda olan kreş ve anaokulunu, ekibimizce titizlikle hazırlanmış okul listelerinden bulabilirsiniz. Alanında uzman eğitimci kadrosuna sahip, güleryüzle karşılaşacağınız okullar sizi bekliyor.  Antalya Kreş Fiyatlarını değerlendirerek en sağlıklı tercihi okulbul.com'la yapın.

 Çocuklarınızın benlik gelişimine önemli etkilerde bulunabilecek, özgüvenlerini geliştirebilecek alanlar yaratarak huzurlu ve verimli zaman geçirmelerini sağlayabilmeleri açısından önemi büyük olan bu tercihi gelin beraber yapalım. Okulun etkinliklerine, sınıflarına, fiziksel yapılarına galerilerden ulaşabilirsiniz. Okul bilgilerinde bulunan iletişim numarasından kontakt kurabilme olanağına sahipsiniz. Antalya anaokulu fiyatlarından en uygunlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz, okulbul.com sadece bir tık mesafenizde.

Antalya bulunan anaokullar gezileriyle, satranç vb oyunlarıyla, sportif faaliyetleriyle sizlere hizmet vermek için bekliyorlar. Bunların yanısıra tüm gününü okulda geçirecek çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri için önemli olan beslenme konusunda da titizlikle hazırlanan öğünler ve atıştırmalıklar veliler için önemli bir noktada durmaktadır. Listelerimizde ki kreş ve anaokulları bu konuda özenle seçilmiştir.

 Bu okullar genel anlamda değerlendirirken, okul anlamında bize en önemli fikri,  personeline ve eğitimci kadrosuna gösterdiği saygının vermesi gerekmektedir. Bu da karşılığında velileri ve çocukları tüm içtenliği ve sıcaklığıyla karşılayan bir okulun kapısını aralayacaktır. Çocuğun ailesinden ayrılmasının belki de en güç olduğu dönemde, huzurla ve isteyerek gittiği bir kreş ya da anaokulu onu eğitim hayatına hazırlayan önemli bir  noktadır.

 Birçok veli için oldukça önemli olan yabancı dil eğitimi de listelerimizde var olan okullarda eğlenceli bir şekilde gösterilmektedir. Çocukların öğrenmeye açık olması, yabancı dil konusunda temellerinin sağlam olmasını sağlarken aynı zamanda ilerde akademik yaşantısında da kolaylık sağlayacaktır. Bütün etkenler göz önüne alınarak tercih yapılması gerekmektedir.

 Anaokulu ve kreş için bir diğer önemli faktör de;  spor alanları ve oyun alanlarıdır. Çocukların diledikleri  gibi koşup oynayacakları, biribirleriyle vakit geçirip paylaşım yapacakları bu alanların varlığı önemlidir.

 Çok sayıda önemli etkeni birarada bulunduran Antalya Kreş yorumlarını da içine alan listelerimize ulaşmanızı sağlamak en büyük amacımızdır.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM