Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

KOCAELİ LİSE FİYATLARI

Kocaeli ilimiz her ne kadar yüzölçümü açısından küçük bir il olsa da nüfus yoğunluğu oldukça yoğundur.Özellikle Gebze,İzmit,Darıca,Körfez,Gölcük,Derince veya Çayırova ilçelerin'de nüfus fazlalık göstermektedir. Birinci sıralarda Gebze ve İzmet ilçeleri olduğu için özel liseler de bu ilçelerde daha fazla bulunmaktadır. Fakat sitemiz üzerinden Kocaeli  içerisinde bulunan bütün ilçeler dahil olmak üzere her özel liseye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kocaeli özel lise önerilerine bakacak olursak genellike nüfusun yoğun olduğu bu ilçelerde yoğunluk olduğunu görebiliriz ve bunlara; İzmit ilçesindeki Özel Adım Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel İzmit Uğur Temel Lisesi,Özel Nazmi Arıkan İzmit Temel Lisesinini, Gebze ilçesinde ise Özel Anı Fen Bilimleri Temel Lisesi,Gebze Özel Kale Sağlık Meslek Lisesi,Özel Gebze Deva Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi'ni örnek verebiliriz.

Lise çağına gelmiş öğrencilerimiz için doğru bir lise tercihi, en iyi eğitim sistemine, iyi öğretmen kadrosuna sahip olan veya yükseköğretim başarı ortalaması iyi olan  bir liseyi tercih etmek ile olacaktır. Bunların yannda ortaöğretimden yeni çıkıp liseye geçiş için hazırlanan oldukça hassas olan öğrencilerimiz için seçilen okulun sosyal aktivite,bulunduğu semt,sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı,rehberlik servisleri açısından da yeterli olması istenmektedir. Bu nedenle tercih edilen özel liseler hakkında yaşanmış tecrübeler yeni kayıt yaptıracak veliler için oldukça önemlidir.Yapmış olduğunuz veya yapmayı düşündüğünüz Kocaeli özel lise yorumlarının tercih yapma sırasında yeri oldukça büyüktür.

Özel liselerin devlet liselerine kıyasla imkanlar açısından daha elverişli olduğu görülmektedir.Yeterli öğretmen kadrosu ve yeterli sınıf sayısı öğretmenlerin öğrenci ile arasındaki bireysel diyaloğu daha da arttırmaktadır.Ayrıca okul içerisindeki ortak kullanım alanlarının yeterli ve çeşitli olması da okullar arasındaki fiyat değişikliğine yol açmaktadır. Kocaeli özel lise fiyatları okulların bulunduğu ilçeye göre veya bünyesinde barındırdığı imkanlara göre farklılık göstermektedir.Sitemiz içerisinden özel okulların iletişim numaralarına ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Okulbul.com internet sayfamızdan Kocaeli kolejlerini kolaylıkla ulaşabilir okullar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM