Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

İzmir Anaokulu & Kreş Fiyatları

Aramasında 43 Okul Bulundu.

1
2
3
4
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İZMİR ANAOKULU VE KREŞ FİYATLARI

 Son yıllarda hızla büyümeye devam eden İzmir, daha çok okul ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Bu durum İzmir'i özel anaokulların bir numaralı tercihi haline getirmiş ancak artan Anaokulu sayısıyla birlikte velilerin tercih etmesi zorlaşmıştır. Ayrıca farklı illerden fazla göç alması da şehiri bilmeyen insanların okul seçiminde zorlanmasına sebep olmuştur.  Okulbul.com tam da bu noktada velilerimizin imdadına yetişiyor. Çok sayıda nitelikli eğitim veren kreş ve anaokullarını bir araya getirerek büyük kolaylık sağlıyor. Farklı şekillerle İzmir kreş yorumları yla ilgili birçok veriye ulaşabilirken, okulbul.com size en objektif bilgiyi sunuyor. Bu sayede de İzmir'de hangi okulu tercih edeceğini bilmeyen ailelere hem kendi ekibiyle hem de tecrübeli velilerin yorumlarıyla yol gösteriyor.

 Okulbul.com, çocuğunuzu fiziksel ve psikolojik açıdan çeşitli oyunlarla geliştirirken, son yıllarda rekabetle birlikte hızla artan ''STEM, Çoklu Zeka, Waldorf ve GEMS'' gibi eğitim metodlarını beraberinde sunan birçok kreş ve anaokulunu bir adım ötenize taşıyor. Örneğin Bornova'da bulunan Özel Polen Montessori Anaokulu çocuklara, 100 seneyi aşkın bir süredir kullanılan ''Montessori'' eğitim metodunu vermekle birlikte çocuklara her anlamda geniş yelpaze de bir eğitim alanı sunuyor.

Hangi okullar hangi etkinlikleri düzenliyor, hangi spor faaliyetlerini gerçekleştiriyor sunduğumuz okul fotoğraflarıyla öğrenebileceğiniz gibi, listelerimizde yer alan iletişim bilgilerinden de yararlanarak okullarla direk iletişim kurabilirsiniz.

 İzmir'de özellikle Buca, Bornova, Konak gibi yoğun nüfuslu ilçelerde kreş ve anaokulu sayısı artış göstermiştir. Bu nüfus yoğunluğu iş imkanlarının artmasıyla ve doğrudan okul ihtiyacının artmasıyla ilişkilendirilebilir.

 En doğru bilgiyi siz velilerimizin bir tık ötesine taşıyan okulbul.com aynı zamanda aile bütçesini sarsmadan en uygun İzmir kreş fiyatları da sizlere ulaştırıyor. Bu sayede bölgenizdeki kreş ve anaokulu fiyatlarına hakim olmuş olarak tercih yapmanız sağlanmış oluyor. Yanısıra  İzmir anaokulu fiyatları aynı zamanda kreş fiyatlarını karşılaştırabilmenizi ve teklifler almanızı sağlıyor.  Okulbul.com velilerin çocukları için en kritik anlarında yanıbaşında.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM