Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İZMİR İLKOKUL FİYATLARI

Nüfusu son yıllarda hızla artan İzmir İli, bununla birlikte okul ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Bu durum İzmir'i ortaokulların bir numaralı tercihi haline getirmiştir. Nüfusun yoğunlaştığı ilçeler; Buca, Karabağlar, Bornova ve Konak'tır. Doğal olarak bu bölgelerde ortaokul sayısı da artmıştır. İzmir ilkokul önerileri verecek olursak; Alsancak Mahallesi'nde Özel İtalyan İlkokulu, Konak Mahallesi'nde Özel İzmir SEV İlkokulu ve Çankaya Mahallesi'nde Özel Türk İlkokulu örnek verilebilir. İzmir İli'nde nüfusun kalabalık olması ve hızla da artıyor olması bazı dezavantaj diyebileceğimiz durumları da doğurmaktadır. Farklı şehirlerden göç dolayısıyla gelen, özellikle çocuklu aileler, şehrin yapısına, okulların niteliklerine hakim olamamaktadır. Bu sebeple de, seçimi hangi kriterlere göre nasıl yapacakları konusunda sorun yaşamaktadırlar. Okulbul.com, ailelerimize en uygun İzmir ilkokul fiyatlarını, en nitelikli ilkokulları bir araya getirmektedir.

 İlkokul döneminde önemli olan konularda biri, yabancı dil eğitimidir. Çocuklar için, bu dönemde temellendirilmeye başlanacak olan yabancı dil, ileride ona hem eğitim hem mesleki hem de kültürel anlamda birçok fayda sağlayacaktır. Bu açıdan, uluslararası seviyede dil eğitimi veren ilkokullar, velilerin tercihi olmaktadırlar. Ve hatta bazı okullar, dil eğitiminin salt bir dil üzerinden yapılmasını yetersiz bulmaktadırlar. Bu sebeple, ikinci ve hatta üçüncü dil temellerini de bu dönemde atmaya başlamaktadırlar.

 İlkokul dönemlerinde çocukların yaratıcılıkları çok yüksek olur. Bu açıdan, çocukların yaratıcılıklarını geliştirecek, ufkunu açacak etkinlikler yapmak önemli bir noktadır. Hem hayalgüçleri hem de özgüven gelişimlerini desteklemek için, tiyatro ve drama gibi etkinlikler düzenlenebilir. Bu tür faaliyetleri olan okullar, velilerimizin tercihi olduğu gibi bizim de tercihimizdir. Siz velilerimiz, önceki tercihlerinizi veya tecrübelerinizi, İzmir ilkokul yorumları ile sitemizle ve diğer velilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bütün bu niteliklere sahip ilkokulları ve daha fazlasını, okulbul.com'da bulabilirsiniz. Alanında deneyimli öğretmen kadroları, nitelikli ilkokullar, en modern eğitim teknikleri ve çok sayıda sosyal faaliyete imza atan okullar, sadece bir tık uzağınızda.

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM