Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

İstanbul Anaokulu & Kreş Fiyatları

Aramasında 393 Okul Bulundu.

1
2
3
...
33
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İSTANBUL ANAOKULU VE KREŞ FİYATLARI

İstanbul'da anaokulları ve kreşler, nüfus yoğunluğuyla dikkat çeken belli bölgelerde yoğunlaşma göstermektedir. Bu duruma Beşiktaş, Kadıköy, Kartal örneklerini verebiliriz. Kadıköy'de İstanbul'un birçok yerinde şubesi olan  ''ingilizce iletişim'' anahtarıyla yola çıkan, üstün zekalılar eğitimi ile öne çıkan Doğa Koleji  Kadıköy Anaokulları örnek verilebilir. Beşiktaş için Günay Anaokulu örnek verilebilirken Kartal'da Özel Bal Çiçeğim Anaokulu ile Özel Dragos Kilittaşı Anaokulu örnek verilebilir. İstanbul kreş önerisi içinde Kadıköy'de Özel Naturel Kreş ve Anaokulu, Kartal'da ise Özel Kartal Minik Umutlar Kreş ve Anaokulu örnek verilebilir.Bu kadar çeşitin var olması sayesinde okullar, tercih edilebilmek için alternatif eğitim anlayışları geliştirmiştir. Bunlara Montessori, Çoklu zeka, STEM eğitimleri örnek verilebilir.

Verdikleri eğitime göre talep ettikleri fiyatlar da değişen kreşlere örnek verecek olursak, İstanbul kreş fiyatlarının yıllık 5.000 ile 50.000 arasında değişim gösterdiğini görebiliriz.İstanbul anaokulu fiyatları da kreşlerle aynı ortalamaya sahip. Bunun sebep olarak İstanbul'un birçok kreş ve anaokulu tercihini içinde barındırması söylenebilir. İstanbul'un birçok noktasında bulunan kolejlere ise Doğa Koleji, Okyanus Koleji, Mektebim Koleji örnek verilebilir. Kolejlerin anaokulu ile birlikte ilkokul, ortaokul ve liseyi de bünyesinde barındırması özellikle tercih edilmesine ve birçok şube açmasına sebep olmuştur.

 Okulbul.com sayesinde kendini korumada, yeterince yetkin olmayan bu dönemdeki çocukları emanet edebilecek güvenli mekanlar olmak zorunda olan anaokulu ve kreşler için İstanbul kreş yorumları başlığına yorumlar yaparak deneyimlerinizi bizlere ve diğer velilere sunabilirsiniz. Ayrıca okullar hakkında fotoğraflara, yapılan etkinliklere, iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. İkamet ettiğiniz bölgeye göre okul aratma, bütçenize ve size en uygun okulu seçme şansı bir tık uzağınızda.Günümüzde İstanbul ' da en büyük problemlerden biri olan ulaşım sorunu için en doğru kararı verebilmek, zamanın en değerli olduğu dönemlerden biri olan anaokulu ve kreş dönemi için en yakın okulu seçme işini kolaylaştırmak için okulbul.com'a güvenin.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM