Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

ADANA KREŞ ve ANAOKUL FİYATLARI

Çok sayıda yoğun nüfuslu ilçeye sahip olan Adana İli için kreş ve anaokulu tercihlerinin en doğrusu, sizler için hazırladığımız listelerde mevcut. Son yıllarda hızlı bir şekilde artan özel okulların, kreş ve anaokullarının sadece sayısı değil, niteliği de artmaktadır. Çukurova ilçesi'nde bulunan Doğa Koleji Anaokulu sadece anaokulu hizmeti vermemesiyle birlikte bir devamlılık sağlaması açısından avantajlı bir durumdadır. Ayrıca Doğa Koleji gibi birçok okul da yabancı dil eğitimine oldukça önem verilmektedir.  Uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren kreş ve anaokulları, günlük dil kullanımını pekiştirmek için özel ders saatleri vermektedirler. Dil öğrenmeye çok elverişli bir dönemde olan çocuklar anaokulu ve hatta kreş eğitiminden sonra aşina  olduğu yabancı dile, eğitim hayatında kolay adapte olarak zorluk çekmiyorlar. Bu açıdan yabancı dil eğitimi veren okullar velilerin özellikle tercihi olmaktadır. Bunu Adana kreş yorumlarından da kolaylıkla çıkarabilmek mümkündür. Adana İli'nde başka bir örnek  ise Özel Gündoğdu Koleji'dir. Çocukların bireysel gelişimlerini merkeze alarak güvenli ve eğitici bir alanı var eden Çocuk Üniversitesi, ileri bir örnek oluşturmaktadır.

 Okulların kampüslerinin de fiziksel açıdan değerlendirilmesi oldukça önemlidir. Binaların yalıtımlarının olması, çocukların özgürce koşup oynayabilecekleri bahçelerin olması gerekmektedir. Öğrencilerin bireysel yeteneklerinin farkedilip ona göre değerlendirilmesi ve yönlendirilmesi kritiktir. Modern eğitim teknikleri kullanılarak, çocuğun ufkunu açmak ve hayal gücünü sınırlamamak önemli bir konudur. Bunu yaparken çocukların, arkadaşlarının hayallerine ve fikirlerine saygı duyması gerektiğini de öğrenmesini sağlamak gerekir. Okulbul.com olarak, siz velilerimizin okul seçiminde dikkat ettiği bu özelliklere sahip okulları listeleyip, okul tercihlerini size bırakıyoruz.

 Okullarda, çocukların kültürel açıdan gelişimleri için tiyatro ve  drama salonlarının olması önemli bir faktördür. Ve oyunların yılsonu etkilinlikleri gibi faaliyetlerle ailelerin karşısına çıkacak olması çocukların motivasyonunu arttırmakla kalmayıp aynı zamanda okula daha mutlu gitmelerini sağlamaktadır. Çünkü bu dönemde çocukların ilk defa ailelerinden ayrılacak olmasından dolayı sorun yaşamaması, okula adapte olma sürelerinin kısa olması kritiktir.

 Bütün bu özelliklere sahip okulları siz velilerimize Adana kreş fiyatları ve Adana anaokulu fiyatlarıyla birlikte sunan okulbul.com, çocuğunuzun eğitim hayatında yanınızda.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM