Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Konya İlkokul Fiyatları

Aramasında 12 Okul Bulundu.

1
2
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

KONYA İLKOKUL FİYATLARI

 Konya, ülkemizin yüzölçümü olarak en büyük, nüfus olarak da yedinci büyük şehri olma özelliğini taşımaktadır. Bu açıdan ilkokul ihtiyacı da doğalında olmuştur. Konya'nın en kalabalık ilçeleri Selçuklu, Ereğli ve Meram'dır. Bununla birlikte Konya ilkokul önerileri de bir hayli geniş olacaktır. Konya /Selçuklu'da Özel Doğa Koleji İlkokulu, Konya / Ereğli'de Özel Bil Koleji İlkokulu ve Konya / Meram'da Özel Sınav Koleji İlkokulu bulunmaktadır.

 Konya / Selçuk İlçesi'nde bulunan Özel Doğa Koleji, 2012-2013 eğitim yılında faaliyete girmiştir.Yabancı dil ağırlıklı eğitimi ve ilkokul, ortaokul, liseyi bünyesinde bulundurması açısından avantajlı durumdadır. Diğer ilçelerimizde bulunan okullarda sizler için okulbul.com ekibi tarafından titizlikle hazırlanmıştır Öğrencilerin kişisel anlamda gelişimlerini destekleyen, fiziksel gelişimlerine sportif aktivitelerle katkıda bulunan ve en modern eğitim programlarıyla eğitim hayatlarına hazırlıyan okulların tam listesini sizlere sunuyoruz. Çocukların deneye yanıla öğrendikleri, yanılmaktan korkmadan hamle yapabilmelerini amaçlayarak eğitim ve öğretim veren ilkokullar listelerimizin tercihleridir. Bu okullar arasından tercih yapmak ise siz velilerimiz için kolaylaşacaktır.

Konya ilkokul fiyatları nın da bütçeye en uygunları, hazırlamış olduğumuz listelerde mevcuttur. Ayrıca iklim açısından da İç Anadolu Bölgesi'nde olmasının etkisiyle okulların özellikle ısıtma sistemleri ve yalıtım sistemlerine dikkat etmek yararlı olacaktır. Bu titizlikle hazırlanan okullar da listelerimizde sizleri bekliyor olacak.

Çocuklarımız için en nitelikli kadro ve güleryüzlü bir ekibe sahip olan okulları sizler için biraraya getiriyoruz. En güvenli mekanlarda özgürce oynamayı hak eden çocuklarımız için okulbul.com özenle derlediği listeyle size en nitelikli okullar hakkında iletişim bilgilerinin, etkinliklerden fotoğrafların ve konumların olduğu bir liste sunuyor. En iyi şekilde ilkokula ve doğalında hayata hazırlandıkları bu dönemde tercihlerinize en objektif Konya ilkokul yorumlarıyla destek çıkıyoruz.

 

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM