Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İZMİR ORTAOKUL FİYATLARI

Nüfusu son yıllarda hızla artan İzmir İli, bununla birlikte okul ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Bu durum İzmir'i ortaokulların bir numaralı tercihi haline getirmiştir. Nüfusun yoğunlaştığı ilçeler; Buca, Karabağlar, Bornova ve Konak'tır. Doğal olarak bu bölgelerde ortaokul sayısı da artmıştır. İzmir ortaokul önerileri verecek olursak; Özel Boro Okulları Ortaokulları, Özel Bilfen Koleji Ortaokulu ve Özel Gelişim Ortaokulunu verebiliriz. Ancak İzmir İli'nde nüfusun hızla artması bazı dezavantajları da beraberinde getirmiştir. Diğer şehirlerden göçle gelen ve şehrin yapısını, okulların niteliklerini bilmeyen aileler, okulları nasıl seçeceklerini bilmemektedirler. Bu noktada okulbul.com sizlere nitelikli, uygun fiyatlı, yabancı dil eğitimi açısından yüksek seviyede okulları bir araya getiriyor.

 Seçilen ortaokulun yabancı dil bakımından uluslararası seviyede olması oldukça önemlidir. Öğrenci yabancı dilini ortaokul döneminde pekiştirecektir. Bunun için yabancı dili eğlenceli hale getiren metodlar içeren okulların varlığı oldukça önemlidir. Bu nitelikleri içeren okullar hem okulbul.com'un hem de velilerimizin tercihidir. Tecrübeli velilerimizin ise İzmir ortaokul yorumlarını bizlerle paylaşması sitemizi zenginleştirecektir.

 Bu dönemdeki çocukların özgüven gelişimleri oldukça önemlidir. Ailesinden daha çok okulda vakit geçirecek olan çocuğun kendisine olan güvenini kıracak olayların yaşanmaması oldukça kritiktir. Çocukların özgüvenlerinin gelişimi için tiyatro ve drama gibi aktiviteler, sanatsal yönlerini desteklemek için heykel, resim gibi faaliyetler önemlidir. Bu alanlar öğrencilerin özgüven gelişimi pekiştirecekleri gibi aynı zamanda hangi alanlara ilgilerinin olduğunu anlamada yararlı olacaktır.

 Çocuklar bu dönemde fiziksel açıdan oldukça hızlı gelişmektedirler. Zamanlarının büyük çoğunluğunu geçirdikleri okullarda, fiziksel gelişimlerini destekleyecek aktivitelerin varlığı önemlidir. Okullarda spor alanlarının olması velilerin tercihleri için önemli bir kriterdir. En zengin spor alanlarına sahip ortaokulları siz velilerimiz için hazırladığımız listelerden bulabilirsiniz.

 Okulbul.com'da bütçe dostu, nitelikli okullarda sizleri bekliyor. İzmir ortaokul fiyatlarından en uygunlarını sizler için araştırıp, listeliyoruz. Siz bu okullardan fiyatlar alabiliyor aynı anda diğer okullarla da kıyaslayabiliyorsunuz.

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM