Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

KONYA ANAOKULU VE KREŞ FİYATLARI

 Konya, ülkemizin yüzölçümü olarak en büyük, nüfus olarak da yedinci büyük şehri olma özelliğini taşımaktadır. Bu açıdan kreş ve anaokulu ihtiyacı da doğalında olmuştur. Konya'nın en kalabalık ilçeleri Selçuklu, Ereğli ve Meram'dır. Bununla birlikte kreş ve anaokulları da bu ilçelerde fazlalık göstermiştir. Konya /Selçuklu'da Özel Doğa Koleji Anaokulu, Konya / Ereğli'de Özel Bil Koleji Anaokulu ve Konya / Meram'da Özel Sınav Koleji Anaokulu bulunmaktadır. Konya'da bulunan kreşlere örnek verecek olursak da Selçuk İlçesi'nde bulunan Özel Güneş Kreş ve Anaokulu ve Özel Minik Dehalar Kreşi'ni verebiliriz.

 Konya / Selçuk İlçesi'nde bulunan Özel Doğa Koleji, 2012-2013 eğitim yılında faaliyete girmiştir. Yabancı dil ağırlıklı eğitimi ve anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseyi bünyesinde bulundurması açısından avantajlı durumdadır.Diğer ilçelerimizde bulunan okullarda sizler için okulbul.com ekibi tarafından titizlikle hazırlanmıştır Öğrencilerin kişisel anlamda gelişimlerini destekleyen, fiziksel gelişimlerine sportif aktivitelerle katkıda bulunan ve en modern eğitim programlarıyla eğitim hayatlarına hazırlıyan okulların tam listesini sizlere sunuyoruz. Konya kreş fiyatları ve Konya anaokulu fiyatları 'nın da bütçeye en uygunları hazırlamış olduğumuz listelerde mevcuttur. Ayrıca iklim açısından da İç Anadolu Bölgesi'nde olmasının etkisiyle okulların özellikle ısıtma sistemleri ve yalıtım sistemlerine dikkat etmek yararlı olacaktır. Bu faktörler de, titizlikle hazırlanan okullar listelerimizde sizleri bekliyor olacak.

 Kreş ve anaokulu seçiminde deneyimli eğitim kadrosu da oldukça önemlidir. Çocuklar bu dönemde ailelerinden daha çok öğretmenleri ile vakit geçirmektedir. Bu açıdan, çocuklarla iletişimi iyi, deneyimli öğretmenlere sahip okullar, velilerin tercihi olmaktadır.

 Çocuklarımız için en nitelikli kadroya ve güleryüzlü bir ekibe sahip olan okulları sizler için bir araya getiriyoruz. En güvenli mekanlarda özgürce oynamayı hak eden çocuklarımız için okulbul.com , özenle derlediği listeyle size kreşler ve anaokulları hakkında iletişim bilgilerinin, etkinliklerden fotoğrafların ve konumların olduğu bir liste sunuyor. En iyi şekilde ilkokula ve doğalında hayata hazırlandıkları bu dönemde tercihlerinize en objektif Konya kreş yorumlarıyla destek çıkıyoruz.

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM