Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İZMİR LİSE FİYATLARI

İzmir İli'nde bulunan lise seviyesindeki bütün özel liselerin bir arada bulunduğu listeye sitemizden ulaşabilirsiniz. Çocuğunuz için önemli bir adım, üniversiteye girişin anahtarı iyi bir okul,iyi bir eğitim ve iyi bir sosyal yaşamdan geçmektedir. Bu yüzden okul seçimi sanıldığından çok daha zor bir hal almaktadır. Okulun bulunduğu konum, sınıfların kaç kişilik olduğu,yeterli öğretmen kadrosuna sahip olup olmadığı, geçmiş yıllarda yükseköğretim sınavlarındaki başarı ortalaması, yemekhane kalitesi,ulaşım süresi veya sorunu olup olmaması,eğitim veren öğretmenlerin başarısı, gibi etkenler okul seçerken göz önünde bulundurulması gereken etkenlerdir. Bunların yanında bu hizmetlerin yıllık ücretinin ortalama fiyatı da önem arz etmektedir. Belirtilen bütün bu özellikleri sitemizden ulaşabilir, fotoğraf arşivlerinden okulların fotoğraflarına göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz. İzmir özel lise fiyatlarını bu şekilde ortalama olarak netleştirebilirsiniz.

İzmir içerisindeki özel okulların fiziksel şartlarını yani yemekhane,bilgisayar laboratuvarı,kapalı spor salonu,konferans salonu,laboratuvar,kantin veya kütüphane gibi ortak kullanım alanlarının olup olmadığını, okul içerisindeki dil eğitiminde hangi yabancı dillerin öğretildiğini sitemizden okulbul.com da açıklamasından rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Fakat bu ortak kullanım alanların yorumlamasını velilerimizin veya öğrencilerimizin yapması bir sonraki kayıtlar için daha aydınlatıcı ve yol gösterici bir hal alıyor. Bu yüzden İzmir özel lise yorumlar ı velilerimiz ve öğrencilerimiz açısından oldukça önemlidir.

İzmir özel lise önerilerine değinecek olursak İzmir de kalabalık bir nüfusa sahip olduğu için özel lise sayısı da buna bağlı olarak oldukça fazla durumdadır.İlçe yoğunlukları sırasıyla Buca,Karabağlar,Bornova,Konak,Karşıyaka,Bayraklı,Çiğli,Torbalı,Menemen gibidir. Buna bağlı olarak özel lise yoğunluklarıda ilçelere göre farklılık göstermektedir. İsim olarak özel liselere değinecek olursak;İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi,Özel Takev Fen Lisesi,Özel Çamlaraltı Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi,Özel Mavi Ege Anadolu Sağlık Meslek Lisesi,Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüs Anadolu Lisesi,Özel Bayraklı Anadolu Sağlık Meslek Lisesini örnek verebiliriz.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM