Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Konya Lise Fiyatları

Aramasında 16 Okul Bulundu.

1
2
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

KONYA LİSE FİYATLARI

Konya İli, nüfus bakımından  yüksek bir sayıya sahip olmasına rağmen yüzölçümü büyük olduğu için nüfus yoğunluğu sayılı ilçelere toplanmış durumdadır. Bunlara örnek verecek olursak; birinci sırada 700.000'e yakın nüfusu ile Selçuklu İlçe'si, ikinci sırada 350.000'lik  nüfus ile Meram İlçe'si ve hemen arkasına sırasıyla Karatay,Ereğli gibi ilçeler bulunmaktadır.Bu yüzden özel  liseler de genel olarak bu nüfus yoğunluğunun olduğu ilçelere toplanmış durumdadır. Konya özel lise önerilerine göz atacak olursak;Özel Temel Değerler Anadolu Lisesi,Özel Konya Nesibe Aydın Anadolu Lisesi,Özel Selçuklu Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,Özel Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi ni örnek verebiliriz. Buradan da en çok özel lisenin bu ilçelerde olduğunu görebiliriz. Sitemizden, bulunduğunuz ilçeye göre lise aratabilir, harita kısmından tam adresini görebilir ve rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda sitemiz de bütün özel liselerin; genel özelliklerine,harita konumlarına,iletişim numaralarına, zengin fotoğraf galerilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Konya özel lise yorumlarına; velilerimizin  tecrübelerini paylaştığı yorumlara sitemizden kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu yorumlar değerli öğrencilerimizin daha iyi daha mutlu ve daha verimli bir lise hayatı geçirebilmesi için tercih yapma aşamasında siz velilerimize ışık tutacaktır. Lise dönemi yükseköğretime hazırlık için oldukça önemlidir fakat bir o kadar da öğrencilerimizin sosyal açıdan gelişimi,benliğini bulması açısından büyük önem taşımaktadır. Çünkü lise döneminin başlangıcı, ergenliğin başlangıç dönemlerine denk geklmektedir. Öğrencinin okulda yeteri kadar sosyal aktiviteye dahil olması, öğretmenleri ile rahatça ve diledikleri zamanda iletişim halinde olmaları olumlu yolda etkileyecektir.

Konya'da ilçelere göre , özel okullar da en çok Selçuklu,Meram,Karatay İlçeleri'nde görünüyor. Konya özel lise fiyatları na da, okulbul.com'da listelerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM