Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

TRABZON ANAOKULU VE KREŞ FİYATLARI

 Trabzon'un en kalabalık ilçesi Ortahisar'dır ve onu Akçaabat izler. Diğer ilçelerinde nüfus yoğunluğu az olduğu için kreş ve anaokullar  da bu ilçelerde yoğunlaşmıştır. Bu okullara örnek olarak Okulbul.com'un  sizler için hazırlamış olduğu listesinde de bulunan, Özel Doğa Koleji Anaokulu ve Akçaabat Özel Sınav Koleji Anaokulu verilebilir. Birçok ilde hatta ilçede şubesi bulunan Özel Doğa Koleji Anaokulu, Trabzon Merkez'deki şubesinde de öğrenci beceri ve yeteneği odaklı, yabancı dil ağırlıklı eğitim vermektedir. Gerek Özel Sınav Koleji'nde gerekse Merkezde bulunan Kaan Dinler Anaokulu, Zübeyde Hanım Anaokulu ve Modern Kreş gibi okullar çocuklarınızın için nitelikli bir eğitim programı sunmaktadır.

  Okulbul.com Trabzon Kreş Fiyatları açısından size ve ailenize en uygun, ekonomik fiyatları öğrenebileceğiniz imkanlar sunar. Üstelik bu fiyatlara kapı kapı gezerek, zaman kaybederek değil tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız fiyatları karşılaştırabiliriz ayrıca kreş ve anaokullarından teklif alarak fiyat isteyebilirsiniz. Sizler için okulbul.com tarafından hazırlanan okul listelerinde okulların iletişim bilgileri de yer almaktadır. Spor tesisleri, yemekhane, tiyatro salonları gibi sahip olduğu olanaklara da bu listelerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İklim açısından her mevsim yağışlı olan Trabzon'da uzun mesafelerde ulaşım açısından sıkıntı çekilebilir. Bu yönden de sizlere yardımcı olarak bulunduğunuz konuma en yakın kreş ve anaokullarını listeleyerek sizlere ulaştırıyoruz.  Ayrıca ziyaretçilerimizle büyüdüğümüz ailemizde sizlerin yaptığı  Trabzon kreş yorumları, diğer ziyaretçilerimize yol gösterici olacaktır.

 Çocukların hayatında önemli bir dönüm noktası olacak anaokullarında her yönden eğitim hayatına alışmaları hedeflenmelidir. Bunun için okulların modern eğitim tekniklerinden yararlanak eğitim vermeleri önemlidir. Bu teknikler sayesinde (STEM, Montessori, Çoklu Zeka ) öğrenciler bireysel anlamda analiz edilerek, öğrencilerin ilgi alanları ve yetenekleri ortaya çıkarılır. Ve buna uygun kişisel hedefler oluşturularak, çocukların gelişimleri bu doğrultuda takip edilir. Çocuğun fiziksel, psikolojik her türlü gelişimi için önemli olan bu etkenlere sahip okulları okulbul.com'dan özel olarak  Trabzon anaokulu fiyatları olarak  da bulabilirsiniz.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM