Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Ankara Lise Fiyatları

Aramasında 120 Okul Bulundu.

1
2
3
...
11
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

ANKARA LİSE FİYATLARI

Sitemize giriş yaptığınız andan itibaren Ankara içerisindeki özel liseleri semtlere göre aratabilir, zengin fotoğraf galerileri içerisinde okulları inceleyebilirsiniz. Ayrıca okulların sosyal aktivite , spor veya sanat dallarına verdiği önemleri karşılaştırabilir seçim yapmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Bunların yanında tecrübe ve deneyimleri öğrenmek için Ankara özel lise yorumları 'nı okuyabilir, sizden önce düşündüğünüz okulları tercih etmiş öğrencilerin veya velilerin yaşadığı deneyimleri görebilirsiniz. Eğitim kadrosu açısından eksik olup olmadığını, öğretmenlerin öğrencilere yaklaşım tavırlarını, psikolojik açıdan rehberlik bölümünün yeterli olup olmadığının bilgisi verilmiş ise, bunları dahi bulmanız mümkün.

Öğrencinin en hassas olduğu liseye geçiş dönemi yani ergenlik dönemi hem birey için hem de veliler için oldukça önem sarf etmektedir. Yani öğrencilerin iyi bir çevreye iyi bir okula ve iyi bir eğitime ihtiyaçları vardır. Bu yüzden okul seçimi yapılırken okulun bulunduğu semt,fiziksel koşullar veya ulaşım şartları da okulun eğitimi kadar önemlidir. Özel okulların devlet okullarına artısı olarak sınıf kapasitesi, sosyal aktivite çeşitleri, spor dalları gibi artıları bulunmaktadır. Bununla birlikte derse giren öğrenci sayısı az olduğu için ya da okulda bulunan öğretmen sayısı fazla olduğu için öğretmen öğrenci arasındaki ilişki daha sıkı olmaktadır. Bu durum da öğrenciyi pozitif yönde etkilemektedir. Sitemiz içerisindeki okullar veliler tarafından değerlendirilir. Bu da başka bir veli okul tercihi yaparken daha fazla tercih edilen bir okulu ön planda tutmasını sağlar.Ankara özel lise  önerilerini şu şekilde yapabiliriz; Özel Jale Tezer Anadolu LisesiÖzel Modern Ankara Güzel Sanatlar LisesiÖzel Büyük Fen Lisesi ve Odtü Geliştirme Vakfı Özel Lisesi.

Tabi ki velilerimiz için özel liselerin eğitimi, spor dalları, rehberlik uzmanlıkları, iyi bir yükseköğretim sınavı  puanı ortalamasına sahip olması  gibi önemli etkenler önemli olmakla birlikte bu özel liselerin yıllık fiyatları da önemlidir. Ankara içerisinde özel okulların fiyatları ortalama 20-50 bin tl arası değişiklik göstermesi muhtemeldir. Ankara özel lise fiyatları yukarıda belirttiğimiz bütün kriterlerin olması veya daha üst düzeyde olması, yükseköğretim sınavında başarılı olan öğrenci sayısı veya bir çok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM