46 koleji sizin için listeledik
Kolejleri Listele

İSTANBUL KOLEJ FİYATLARI

 Kolejler genel anlamıyla; anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim verebilen, bu basamakları bünyelerinde bulunduran kurumlardır. Bu anlamda eğitimlerin niteliklerini ve başarılarını kanıtlamışlardır. Bununla birlikte velilerden talep edecekleri fiyatları kendi standartları çerçevesinde belirler. Elbette bu fiyatlar verdikleri eğitimin niteliğine, öğrencilere sağlamış oldukları imkanlara, sahip oldukları teknolojik imkanlara göre değişim göstermektedir. Okulbul.com, siz velilerimiz için en uygun İstanbul kolej fiyatlarıbiraraya getiriyor ve sizlerin tercihine sunuyor. Sitemizin sizin için derlediği İstanbul kolej önerileri, her aile bütçesine hitap edebilmektedir. Siz bu kolejlerden fiyatlar alarak sadece kıyaslar ve tercih edersiniz.

 Ülkenin en kalabalık ili olan İstanbul'un, ilçeleri de ona göre kolej içermektedir. En kalabalık ilçeleri sırasıyla; Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar ve Ümraniye'dir. Bu ilçelerde ise birçok kolej bulunmaktadır. Bu İstanbul Kolej önerilerine; Kültür Koleji , Özel Doğa Koleji ve Bahçeşehir Koleji verilebilmektedir.

 Kolejler, çocukların gelişimi adına sportif faaliyetlere önem vermektedir. Çoğu kolejin farklı branşlarda spor takımları bulunmaktadır. Bu sayede çocukların hem fiziksel gelişimi desteklenmiş olmaktadır hem de sosyalleşmeleri sağlanmış olmaktadır. Ve de okulbul.com sayesinde kulaktan dolma İstanbul okul yorumları yerine, tecrübeli velilerin sitemizi zenginleştirdiği yorumlara ulaşacaksınız.

 Kolejler birçok açıdan devlet okullarına göre birçok niteliği bünyelerinde barındırırlar. Kolejlerin kontenjanları, velilerin kolejleri tercih etmesinde büyük etkendir. Sınıf sayısının az olduğu durumlarda çocuklarla daha çok ilgilenme imkanı doğacaktır. Birebir ilgilenilen çocukların başarı grafiği artacaktır.

 Ayrıca kolejler, diğer okullar gibi klasik eğitim anlayışı tercih etmek yerine çağa ayak uydurabilen çocuklar yetiştirmek için en modern eğitim tekniklerini kullanmayı tercih etmişlerdir.. Örneğin, Bahçeşehir Koleji, beş yaşından itibaren öğrencilerine hızlı büyümekte olan kodlama dünyasına giriş yaparak temel eğitimi vermeye başlar. Bunun yanında Teknoloji ve İnsan Koleji (Tink Okulları) çocuklara bilişim odaklı ve imkanları üst düzey kampüsler açarak bilişim alanına giriş yapmıştır. Doğa Koleji, Veri Analisti gibi ilerde çokça adığını duyacağımız spesifik iş unvanlarına çocukları daha şimdiden alıştırmaya başladı.

 

 

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM