Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Ortaokul Fiyatları

Aramasında 826 Okul Bulundu.

1
2
3
...
69
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

ORTAOKUL FİYATLARI

Ortaokul Seçimi

Ortaokul, 5.sınıftan 8.sınıfa kadar toplamda dört yılı kapsamaktadır. Ülkemizde LGS (Lise Giriş Sınavı) için ortaokul müfredatı temel alınmakta olduğu için ortaokul seçimi çocuğunuz için hayati bir önem arz etmektedir.

Çocuğun, çevresine ve topluma faydalı bir birey olabilmesi, kazanacağı özgüvene bağlıdır. Ortaokul yıllarından itibaren, artık tek başına faaliyetlerde bulunmaya başlayan çocuğu; bu noktada destekleyen, bütünlük hissini kazandırmaya çalışan, problemler karşısında çözüm odaklı düşünmeyi sağlayacak bir ortaokul eğitimi ve bunu verecek güçlü bir eğitim kadrosu tercihlerde ilk sırayı almaktadır. Bu noktada ise kalabalık olmayan sınıflarda çocuklarla birebir ilgilenme imkanı sunan özel okullar tercih sebebidir. Bu ortaokullara sitemiz okulbul.com üzerinden, tek bir tıkla ulaşmanız mümkün.

Nitelikli bir yabancı dil eğitimi de çocuğunuzun yaşantısına önemli bir fark katacak ve küresel bir köy haline gelen yeni dünya düzeninde kendine daha sağlam bir yer edinmesine yardımcı olacaktır. Çocuğunuzun alacağı nitelikli bir yabancı dil eğitimi onu bir adım öne çıkaracaktır.

Ortaokul Önerileri ve Yorumları

Ortaokullar tarafından; hem çocuğun sosyal anlamda gelişimi destekleyen, hem de velilerin çalışma saatlerine göre ayarlanabilecek sosyal ve kültürel faaliyetler çocuğun da ebeveynin de hayatını kolaylaştıracaktır. Başta boy uzaması olmak üzere fiziksel gelişimin ivme kazandığı bu dönemde çocuğunuzun gerek bireysel gerekse takım sporlarında kazanacağı beceriler, sosyal ve sportif yönü daha kuvvetli bir yaşam döngüsüne kapı açacaktır.

Ortaokul seçimi yapılırken özellikle sınıf mevcutları dikkate alınmalı ve sınıf mevcudunun nispeten az olduğu okullar tercih edilmelidir. Çünkü bu okullarda, öğretim kadrosunun öğrencilerle birebir ilgilenme imkanı daha yüksektir. Yakın ilgi sayesinde, öğrencinin yetenek ve ilgisinin daha net ortaya çıkartılması ile birlikte, öğrenciye rehberlik hizmetleri kapsamında buna yönelik bir program çıkarma olanağı doğacaktır. Yetenek ve isteği doğrultusunda yönlendirilen öğrencinin, başarı grafiği de bu doğrultuda artış gösterecektir.

Ortaokul Fiyatları

Okulbul.com, yukarıdaki kriterleri esas alan özel ortaokul önerileri ile sizlerin hizmetindedir. Özel okullar söz konusu olduğunda, aileler için bir diğer önemli nokta ise özel ortaokul fiyatları olmaktadır. Sitemiz aracılığı ile, en nitelikli ortaokullardan en uygun fiyatları öğrenebilirsiniz. Daha sonra bu fiyatları karşılaştırarak, size ve çocuğunuza en uygun ortaokulu seçebilirsiniz. Tecrübelerinizi diğer velilerimizin görebileceği şekilde özel ortaokul yorumları ile paylaşabilirsiniz.Okulbul.com, çocuğunuzun eğitiminin her aşamasında sizlerin yanındadır.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM