Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

İstanbul İlkokul Fiyatları

Aramasında 350 Okul Bulundu.

1
2
3
...
30
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İSTANBUL İLKOKUL FİYATLARI

Ülkemizde, eğitim sistemi 4+4+4 sistemindedir. İlkokul ise bu dönemin ilk aşamasını oluşturmaktadır. Bu da ortalama; 5.5 - 6 yaşlarına denk gelmektedir.  İstanbul İli, ülkemizin en kalabalık İli'dir.  Nüfusu, 15.029.231'dir. En kalabalık mahallesi; Esenyurt Mahallesi'dir. Devamında ise; Küçükçekmece, Bağcılar ve Ümraniye Mahalleleri gelmektedir. İstanbul ilkokul önerilerine ise; Merkez Mahallesi'nde Özel LİV Koleji İlkokulu, Namık Kemal Mahallesi'nde Özel Esenyurt Boğaziçi İlkokulu ve Barış Mahallesi'nde ise Özel Adakent Koleji İlkokulu örnek verilebilir.

İlkokul dönemi çocuklar için oldukça kritik bir dönemdir. Ailelerinden uzun süreli ayrı kalacak olan çocuklar, ailelerinden daha çok öğretmenleri ve arkadaşları ile vakit geçirmektedirler. Bu yüzden okulların sahip oldukları, eğitimci kadrosu oldukça önemlidir. Bu yüzden bu öğretmen kadrosu, alanında uzman ve deneyimli olmalıdır. Öğretmenler sadece alanlarında değil, toplumun her alanında çocuklara destek ve örnek olmalıdırlar. En nitelikli öğretmenlere sahip okullar, okulbul.com'da sizlerle.

Ailelerin en dikkat ettiği konulardan biri de ilkokul fiyatlarıdır. Her bütçeye uygun İstanbul ilkokul fiyatları, velilerimiz için hazırladığımız özel listelerde sizleri bekliyor.

 Öğrencilerin fiziksel ve psikilojik açıdan desteklenmesi için ilkokul dönemleri oldukça kritik süreçlerdir.Çocukların fiziksel açıdan desteklenmesi adına, okullarda spor faaliyetlerinin yürütülmesi ayrıca derslerde de spor etkinliklerine yer verilmesi önemlidir. Çocukların özel bir destek alacağı durumlar ve psikolojik açıdan takip için de destek birimlerinin varlığı oldukça önemlidir. Çocuğunuz üstün zekalı olabilir yada disleksi olabilir. Bu tür durumların erken tespiti ve takibi çocuğun eğitim hayatında oldukça önemlidir. Biz de okulbul.com olarak farkındayız ve listelerimizi bu detaylara göre şekillendiriyoruz. Sizlerde ilkokullar hakkında tecrübelerinizi bizler ile paylaşmak isterseniz, İstanbul ilkokul yorumlarında bizlerle ve velilerimizle paylaşabilirsiniz. Çocukların eğitim hayatını sorunsuz bir hale getirmek ve eğitim süreçlerinin her aşamasında sizlere destek için okulbul.com, bir tık mesafenizde!

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM