Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

İstanbul Lise Fiyatları

Aramasında 375 Okul Bulundu.

1
2
3
...
32
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İSTANBUL LİSE FİYATLARI

İstanbul içerisinde aktif şekilde eğitim veren lise seviyesindeki birçok özel okulun, tüm detayları,eğitim faliyetleri, sosyal faliyet anlayışları,rehberlik eğitimleri,ayrı ayrı fotoğraf galerileri,eğitmen kadroları,ulaşım koşulları olmak üzere birçok farklı bilgiye ulaşarak seçiminizi sitemiz üzerinden rahatlıkla netleştirebilirsiniz.

lise eğitimi, bireyin yükseköğretime hazırlanışı ve geçişi için son derece önemli bir eğitim dönemidir. Bu yüzden iyi bir üniversite için bireyin geçireceği nitelikli bir lise dönemi hem üniversiteye ilk adım olarak hem de geççağındaki öğrencilerin sosyal,özgüvenli ve donanımlı bir yapıya sahip olmaları açısından oldukça önemlidir. Bu açıdan lise eğitiminin öğrenciye yararlı olabilmesi için bulunduğu semt,ulaşım koşulları, fiziksel şartları hem öğrenciye hem de velilere uygun olmalıdır. Veliler açısından bir önemli konu ise bu özel okulların fiyatlarıdır. Bu tür özelliklere sahip İstanbul  özel lise fiyatları 20.000 TL den 80.000 TL ye kadar değişiklik göstermektedir.

İstanbul büyük bir yerleşim şehri olması açısından birçok özel lise barındırmaktadır. İstanbul'da en kalabalık ilçeler; Esenyurt,Küçükçekmece,Bağcılar,Ümraniye,Pendik,Üsküdar,Maltepe,Kartal olduğu için en fazla özel lise yoğunluğu da bu ilçelere dağılmış durumdadır. İstanbul özel lise önerileri verecek olursak Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Temel Lisesi, Özel Fatih Okyanus Koleji Anadolu Lisesi, Özel Mektebim OkullarınıÖzel Beykoz Ted İstanbul Koleji Vakfı Lisesi,Özel Ümraniye Mektebim Okulları Anadolu Lisesi olarak örnek verebiliriz.

İstanbul içerisinde temel özel liseler dışında güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, akşam liseleri bulunmaktadır. Ayrıca müfredatlarının büyük bölümünü kodlama ve robotik konusunda geliştiren liselerde bulunmaktadır. Lise seçimi yapılırken öğrencisinin yeteneği doğrultusunda en uygun ve en iyi verimin alınacağı özel lise tercihini, okulları istediğiniz açıdan karşılaştırarak istediğiniz bilgilere ulaşarak yapabilirsiniz. Bu tercihler doğrultusunda yaşadığınız deneyimleri bizimle paylaşabilir ve sizden sonraki velilere sağlıklı önemli bilgileri,detayları aktarmış olursunuz. Bu yüzden velilerimizin yaptığu İstanbul özel lise yorumları hem bizim için hem velilerimiz için oldukça önemlidir.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM