Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

ESKİŞEHİR LİSE FİYATLARI

Eskişehir nüfus bakımından hızla büyüyen ve aynı zamanda bu nüfusu karşılamak için hızla gelişen bir ilimizdir. Nüfusun artmasından dolayı Eskişehir'de bulunan özel liselerde gün geçtikçe artmaktadır. Artan bu özel lise seçeneklerinden size uygun olan en iyi seçimi yapmanız için sitemiz okulbul.com içerisinde, Eskişehir'de bulunan bütün özel liselerin özelliklerini,kriterlerini özenle derlemekteyiz. Sitemiz içerisinden Eskişehir içerisinde bulunduğunuz semte göre veya istediğiniz semte göre rahatlıkla arama yapabilirsiniz. Bulunan her özel lise, seçeneklerinin bulunduğu harita konumları,iletişim bilgileri,zengin fotoğraf galerileri,sosyal aktivite özellikleri veya spor dalları gibi birçok bilgiye rahatlıkla erişebilirsiniz. Bu tür bilgiler siz değerli velilerimizin tercih yapmasını kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda diğer velilerimizin tercih ettikleri okullar ile ilgili yorumları size ve öğrencilerimize yardımcı olacaktır. Eskişehir özel lise yorumları her okul için ayrı ayrı olacak şekilde derlenmiştir.

Eskişehir'de nüfus yoğunluğu özellikle iki ilçe üzerinde yoğunlaşmıştır. Bu iki ilçe Odunpazarı ve Tepebaşı'dır.Bunun yanında sırasıyla Sivrihisar,Çifteler,Seyigazi gibi ilçeler takip etmektedir. Nüfusun yaklaşık olarak yüzde 90'lık kısmını Odunpazarı ve Tepebaşı bölüştüğü için özel lise yoğunlukları da doğru orantı olarak bu iki ilçede toplanmıştır.Eskişehir özel lise önerilerine göz atacak olursak; Özel Şehir Koleji Fen Lisesi,Özel Şehir Temel Lisesi,Özel Yeni Çizgi Lisesi,Özel Yesevi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi,Özel Eskişehir Fen Bilimleri Temel Lisesi,Eskişehir Uğur Lisesini örnek verebiliriz.

Özel lise tercihleri yapılırken ilk olarak okulun öğretmen kadrosu,sınıflardaki öğrenci sayısı,yükseköğretim başarı ortalaması gibi özellikleri araştırılmaktadır. Özel lise öğrenciyi  bütün bu açılardan üniversite sınavına hazırlarken aynı zamanda öğrencinin psikolojik anlamda da desteklemesi oldukça önemlidir.Bu yüzden iyi bir rehberlik sistemi,öğrenciler ile birebir ilgilenme garantisi, ortak kullanım alanlarının(konferans salonu,tiyatro salonu,labaratuvar,kantin,yemekhane) yeterli ve aktif olması veya sosyal aktivitelerin düzenli olması büyük önem taşımaktadır. Bütün bu özellikleri taşıyan Eskişehir özel lise fiyatları da sitemizde bulunmaktadır.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM