Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Lise Fiyatları

Aramasında 930 Okul Bulundu.

1
2
3
...
78
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

ÖZEL LİSE FİYATLARI

Özel Lise Fiyatları

Zorunlu eğitimin son halkası olan lise eğitimi bireyi yükseköğretime hazırlayan en önemli kurumdur. Nitelikli bir lise aynı zamanda nitelikli bir üniversitenin yolunu açar. Öğrenciler bu dönemde bilgi ve becerilerini bir üst seviyeye taşıyıp üniversite seçimini buna göre yapmaktadır. Kişisel gelişimin büyük ölçüde tamamlandığı bu evrede öğrenci, eğitim, üniversite hazırlık ve sosyalleşme dengesini çok iyi kurmalıdır. Bununla beraber lisenin bulunduğu yer, özel lise fiyatları, fiziksel şartlar öğrenciye ve ebeveynlere uygun olmalıdır. Özel ilgi alanlarına göre özel okullar Meslek Lisesi, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi gibi farklı branşlardaa olabilir. Ayrıca son yıllarda büyük çoğunluğu kodlama ve robotik konusunu ele alan okulların sayısında da artış gözlenmektedir. Bu konuda velilerimizin yaptığı özel lise yorumları oldukça önemlidir.

Özel Lise Tercihleri

Seçeceğiniz okulun eğitim felsefesi, nasıl bireyler yetiştirmek istediği, öğrencinin istekleri ve kazanacağı değer yargılarının neler olacağının iyi araştırılması gerekir. Öğrenciyi tüm bunlara hazırlarken verim alabileceği destek hizmetleri önemli bir kriterdir. Üniversiteye ve bir meslek edinmeye hazırlanan lise öğrencisi için amaçlar ve hedefler belirlenmeli ve ona bireysel başarı grafikleri sunulmalıdır. Bu açıdan özellikle son yıllarda tüm liselerde rehberlik hizmetleri öne çıkmaktadır.

Bunun yanında özellikle fen derslerinde öğrencinin deney tecrübesi kazanması açısından laboratuar varlığı önemli bir etkendir. Okulun sosyal tesisleri, fiziksel altyapısı da dikkate alınmalı, servis ve ulaşım imkanları kriter olarak değerlendirilmelidir. Ayrıca lisenin yabancı dil eğitimi vermesi ve yurtdışında olan okullar ile bağlantılı olması da öğrencinin avantajına olacak bir durumdur.

Özel Lise Önerileri

Öğrenciyi tüm bu yönlerden destekleyecek ve gelecekteki yaşamına yön verecek özel lise fiyatları aile bütçesine göre yıllık olarak 20.000 TL'den 80.000 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Listelerimizde, öğrencinin hayatını yönlendirecek olan lise tercihi için seçeceğiniz okulun adresi, okul faaliyetleri, detaylı fotoğrafları, iletişim bilgileri gibi detayları kolaylıkla bulabilirsiniz. Özel liseler arası karşılaştırmalar yapıp teklifler alabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun yetenekleri ve istekleri doğrultusunda en doğru lise tercihini yapabilirsiniz. Okulbul.com size başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere birçok ildeki özel lise önerilerini, velilerin yorumlarıyla okuyup değerlendirebilme imkanı sunuyor.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM