Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Lise Fiyatları

Aramasında 887 Okul Bulundu.

1
2
3
...
74
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

LİSE FİYATLARI

Lise 4+4+4 sisteminin son halkasıdır. Başka bir deyişle bireyi yükseköğretime hazırlayan kurumdur. Yani nitelikli bir lise aynı zamanda nitelikli bir üniversite demektir. Öğrenciler bu dönemde bilgi ve becerilerini bir üst seviyeye taşıyıp üniversite seçimini buna göre yapmaktadır. Bunun yanında kişisel anlamda da gelişim söz konudur.Ancak lise dönemi artık ergenlik tanışmış olan birey için eğitim ve sosyelleşme açısından zor olabilmektedir. Bu açıdan bir lise öğrenciyi hayata da üniversiye de hazırlamalıdır. Lisenin bulunduğu yer, özel lise fiyatları, fiziksel şartlar öğrenciye ve ebeveynlere uygun olmalıdır. Özel ilgi alanlarına göre meslek okulları, fen-anadolu liseleri, güzel sanatlar lisesi ya da çok programlı liseler tercih edilebilir. Ayrıca son yıllarda büyük çoğunluğu kodlama ve robotik konusunu olan okullar da ön plana çıkmaktadır. Bu konuda velilerimizin yaptığı özel lise yorumları oldukça önemelidir.

Eğitim Felsefi açısından, lisenin nasıl bireyler yetiştirmek istediği, öğrencinin istekleri, öğrencinin kazanacağı değer yargılarının neler olacağı araştırılması gerekir. Öğrenciyi tüm bunlara hazırlarken psikolojik anlamda desteklenmesi de önemlidir. Öğrencinin verim alabileceği destek hizmetleri önemli bir kriter olmaktadır. Bununla birlikte öğrenciyi birebir takıp etmek, amaçlar ve hedefler belirlemek bunun sonucunda da bireysel başarı grafikleri sunmak gerekir. Bireyin pratiğinin gelişmesi ve deneyerek öğrenmesi için labaratuar varlığı önemlidir. Ayrıca lisenin yabancı dil eğitimi vermesi ve yurtdışında olan okullar ile bağlantılı olması da öğrencinin avantajına olacak bir durumdur.

Lise Önerileri ve Yorumları

Öğrenciyi tüm bu yönlerden destekleyecek ve gelecekteki yaşamına yön verecek özel lise fiyatları aile bütçesine göre yıllık olarak  20.000 TL'den 80.000 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Listelerimizde, öğrencinin hayatını yönlendirecek olan lise tercihi için seçeceğiniz okulun adresi, okul faaliyetleri, detaylı fotoğrafları, iletişim bilgileri gibi detayları kolaylıkla bulabilirsiniz. Özel liseler arası karşılaştırmalar yapıp teklifler alabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun yetenekleri ve istekleri doğrultusunda en doğru lise tercihini yapabilirsiniz.Özel lise tercihlerinde Doğa Koleji, Başakşehir Koleji, MBA Koleji, Bil Okulları gibi birçok nitelikli lise bulunmaktadır. Okulbul.com size  başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi birçok ildeki özel lise önerilerini, velilerin yorumlarıyla okuyup değerlendirebilme imkanı sunuyor.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM