Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

İlkokul Fiyatları

Aramasında 747 Okul Bulundu.

1
2
3
...
63
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İLKOKUL FİYATLARI

 İlkokul insanların hayatlarında akademik olarak atılan ilk adımlardır. Genel anlamda toplumda olması gereken sosyal ve duygusal anlamda gelişim ve bilgi beceri ilkokulda verilir. Ve bireyleri seçerek almaz.  İlkokul 222 sayılı ''İlköğretim ve Eğitim'' yasasında düzenlenmiştir. Bu yasaya göre 6-14 yaş arası çocuklar için ilköğretim zorunlu ve ve devlet okullarında ücresizdir. Ancak kontenjan yetersizliği gibi durumlarda veliler özel okulları tercih edebilmektedir. Okulbul.com, en nitelikli, bütçenize uygun ve tecrübeli öğretmen kadrosuna sahip özel ilkokul önerilerini bir tık uzağınıza getiriyor.

 Toplumun genel anlamda ilerleyebilmesi için de bireylerin bilgi, beceri ve donanım açısından gelişmeleri için de zorunlu kapsamındadır. İlkokuldaki eğitim bireyin ilerdeki eğitim hayatındaki başarısının temellerini oluşturmaktadır. Yaratıcılığı temel olan bir program uygulanması amaçlanmaktadır. Bireyleri soru sormaya düşünmeye iten, karşı hipotezler oluşturmak konusunda geliştirmek ana hattı oluşturur. Çocukların kendilerine güvenini oluşturmayı hedefleyen, fikirlerini korkmadan paylaşan ve fikirleri saygıyla dinleyen bireyler yetiştirilmesi açısından ilkokulun toplum için önemi büyüktür. Bu noktada modern eğitim metodlarını deneyimli kadrosuyla buluşturan okulların seçimini yapmak için okulbul.com yanınızda.

 Özel İlkokul seçiminde birçok önemli faktör bulunmaktadır. Bunlardan biri öğretmendir. Çocuğun yaşamında temel olacak bir dönem olması yönünden bakıldığında temel becerilerin kazandırılması açısından öğretmen oldukça önemlidir.

İlkokul Önerileri ve Yorumları

 Tercih edilecek ilkokulun teknolojik açıdan  ne durumda olduğu oldukça önemlidir. Çocuğun okula motive olması konusunda en büyük yardımcı olarak görülebilir. Eğitimin kalitesi içinde önemlidir.Hem öğrenme güçlüğü yaşayan öğrenciler hem üstün yetenekli çocuklarla çalışma yapabilen okullar ülkemizde yeni yeni gelişmektedir. Veliler her zaman çocuklarının özel durumlarının farkında olamayabilirler. Bu görev okullara düşmektedir. Çocuklarla bireysel anlamda ilgilenecek özeni gösteren okulları tercih etmeniz için listelerimizi özenle hazırlıyoruz.

Çocuğun hem fiziksel hem psikolojik gelişimi eğitim hayatıyla doğrudan etkilir. Bu açıdan sosyal ve spor imkanları göz önüne alınması gerekn kritirlerdendir. Bütçenize uygun özel ilkokul fiyatları okulbul.com'da.

 Aile için belki de en önemli konu olan bütçe, zaman açısından eğitimi daha verimli hale getirecek ulaşım, en objektif  özel ilkokul yorumları ve en doğru özel ilkokul tercihi için okulbul.com velilerimizin her zaman yanında olacaktır.

 

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM