Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

İlkokul Fiyatları

Aramasında 774 Okul Bulundu.

1
2
3
...
65
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

İLKOKUL FİYATLARI

Özel İlkokul Seçimi

12 yıllık zorunlu eğitimin 4 yıllık ilk basamağını teşkil eden ilkokul eğitimi, çocuğunuzun öğrenim hayatının en önemli dönemlerinden biridir. İlkokul, çocuğunuzun okumayı öğrendiği ve en temel bilgileri alarak, hayata hazırlanmak için gerekli altyapıyı oluşturacağı eğitim yuvasıdır.

Bu eğitim yuvasını sevmesi, ona okumayı öğreten ilk öğretmeni ile sağlam bir bağ kurması, ilerdeki öğrenim hayatı boyunca çocuğunuzun başarısı için ona büyük bir katkı sağlayacaktır.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında gelişen bilgi sistemleri, her noktada internet erişimi, yeni öğrenme modelleri ve bilgiye erişimde kat edilen mesafe, okulun ve öğretmenin etkisini azaltmamış, bilakis daha da artırmıştır. “Öğretmenler! Yeni Nesil Sizlerin Eseri Olacaktır.” diyen Atatürk’ün vecizesi, dün olduğu gibi bugün de isabetli ve güncel bir ifadedir.

Bilgi teknolojilerine ve yeni araştırmalara paralel olarak gelişen yeni öğrenme metotları, öğrencinin niteliklerine uygun doğru eğitim yöntemlerinin seçimi ve uygulanması noktasında okulu merkezi bir konuma taşımıştır.

Bu yönelimin çekirdek noktası öğretmen, başlangıç noktası ise ilkokuldur. Çocuğunu güvenilir ve ilkeli bir eğitim kurumunun çatısı altında, mesleğine aşık, yeniliklere açık öğretmenlere emanet etmek isteyen birçok veli, taleplerine karşılık veren ve çocuklarının vizyonunu genişleten özel okul tercihleri yapmaktadır. Yaratıcılığı temel esas alan, soru soran birey yetiştirmeyi hedefleyen, karşı tezler oluşturmak konusunda beceriler kazandıran ilkokul seçimi ile çocukların özgüvenini geliştirmek, fikirleri saygıyla dinleyen ve korkmadan paylaşan bir nesil yetiştirmek mümkün olacaktır. Okulbul.com bu amaçla, okulların eğitsel, fiziki ve sosyal imkanlarını tüm velilerin görmesini amaçlamaktadır.

Ülkemizdeki resmi ve özel tüm ilkokullar 26 Temmuz 2014 tarihli Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği ile düzenlenmiştir. Denetimleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Özel İlkokul Tercihleri

Listelerimizden faydalanarak öğrencinin ilköğretime başlayacağı ilkokul alternatifleri için okul adresleri, faaliyetleri, detaylı fotoğrafları ve iletişim bilgileri gibi detayları kolaylıkla bulabilirsiniz. Okullar arası karşılaştırmalar yaparak sitemiz kanalıyla teklifler alabilirsiniz. Bu sayede en doğru ilkokul tercihini yapmanıza yardımcı oluyoruz. Okulbul.com size başta büyükşehirler olmak üzere birçok ildeki özel ilkokul önerilerini, velilerin yorumlarıyla okuyup değerlendirebilme imkanı sunuyor.

Özel İlkokul Fiyatları

Bütçenize uygun özel ilkokul fiyatlarını okulbul.com'da bulabilirsiniz. Bunun yanında aile için belki de en önemli konu olan harcamalar, zaman açısından eğitimi daha verimli hale getirecek ulaşım bilgileri, en objektif özel ilkokul yorumları ve en doğru özel ilkokul tercihi için okulbul.com velilerimizin her zaman yanında olacaktır.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM