Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Ankara İlkokul Fiyatları

Aramasında 76 Okul Bulundu.

1
2
3
4
5
6
7
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

ANKARA İLKOKUL FİYATLARI

Okulbul.com, en nitelikli ve en uygun Ankara ilkokul fiyatlarını bir araya getirerek, velilerimize sunuyor.

İlkokul, 4+4+4 sisteminin ilk aşaması olduğu gibi, çocukların hayatlarında da bir başlangıç noktasını oluşturmaktadır. Çocuklar daha önce muhattap olmadıkları, sayılar ve rakamlar gibi kavramlarla karşılaşacaklardır. Bu kavramların daha rahat ve nitelikli öğrenilmesi, bazı faktörlerin durumuna bağlıdır.

 İlkokul seçiminde önemli noktalardan birisi; okulun öğretmen kadrosunun niteliğidir. Çocuklarla iletişim becerisi yüksek ve alanında uzman öğretmenlerin varlığı oldukça önemlidir. Ailelerinden daha çok öğretmenleri ile vakit geçirecek olan çocukların, birçok noktada örnek alacağı kişi öğretmeni olacaktır.

İlkokullarda, en modern eğitim teknikleri kullanılmaktadır. Bu eğitim metodları ile birlikte çağa daha kolay uyum sağlayabilen bireyler yetişmektedir. Ayrıca okullardaki kontenjanlarda öğrenciler için kritik bir konudur. Sınıf mevcudunun az olduğu ortamlarda, öğrencilerle birebir ilgilenilme fırsatı doğacaktır.Bununla birlikte, çocukların ilgi ve yetenekleri daha iyi anlaşılacak ve bu doğrultuda programlar çıkarılarak çocuğun başarısının artması amaçlanacaktır. Okulbul.com bu özellikleri bünyesinde barındıran ilkokulları, bir tık mesafenize taşıyor.

Ankara İlkokul Önerileri ve Yorumları

Bireylerin yaşamlarının her noktasında var olacak olan, yabancı dilin  temelleri de çocukların bu döneminde atılmalıdır. Uluslarası seviye de verilecek olan dil eğimi, bireylerin sadece eğitim hayatında meslek hayatında da sürekli var olacaktır.  Bu açıdan nitelikli bir dil eğitimi veren ilkokullar, velilerin tercihi olacaktır. Okullarda artık tek bir dil eğitimi yeterli bulunmayıp ikinci ve üçüncü dil eğitimlerinin temelleri atılmaya başlanmıştır. Okulbul.com, seviyesi, uluslararası kabul görmüş dil eğimi veren ilkokulları sizler için en uygun fiyatlarla bir araya getiriyor. Sizler bu okullar hakkında Ankara ilkokul yorumları ile yorumlar yapabilirsiniz.

Ankara ve diğer büyükşehirlerde, nüfusun fazla olmasından kaynaklı okul sayısıda diğer illere kıyasla fazlalık göstermektedir. Bu beraberinde bazı dezavantajları da getirmektedir. Okul sayısının fazla olması velilerin bu okullar arasından seçim yapmasını zorlaştıracaktır. Bütün okulların konumları, nitelikleri ve fiziksel yapıları gibi faktörler tek tek araştırılıp, bir sonuca varmak epey zorlu bir süreç olacaktır. Tam da bu noktada, okulbul.com sizler için Ankara ilkokul önerilerini biraraya getiriyor. Ankara'da bulunan ortaokulların konumlarını, niteliklerini, fiziksel yapılarını barındıran listeleri bir tık uzağınıza taşıyor.

 

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM