Aramayı Favorilerinize ekleyin

Arama için bir isim tanımlayın
Kaydet
FİLTRE
Aramayı Kaydet
{{searchSelectOkulTuru}}
  • {{s.Adi}}
{{searchSelectsehir}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectilce}}
  • {{s.Text}}
{{searchSelectKurum}}
  • {{s.Text}}
{{i2.Adi}}
OKUL BUL
VAZGEÇ

Ankara Anaokulu & Kreş Fiyatları

Aramasında 89 Okul Bulundu.

1
2
3
...
8
Filtrele
okulundan tekif iste
Neden Teklif Göndermeliyim ?
Okulbul.com ile tüm okullardan fiyat teklifleri alabilir, bu teklifleri değerlendirebilir ve okul yetkilileri ile özel olarak görüşebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu en uygun fiyatlarla size en yakın okula kayıt ettirebilir ve rahat edersiniz.

Okulbul.com bir Opak Yazılım Projesidir. Asla kopyalanamaz ve 3.tekil şahıslarla paylaşılamaz. Okulbul.com’un içeriğindeki görsellerde emek vardır asla paylaşmayınızi eğer paylaşmak isterseniz yetkkililerle iletişime geçiniz.
Teklif İste

 ANKARA ANAOKULU VE KREŞ FİYATLARI

Ankara gibi büyükşehirlerde kreş ve anaokulu tercihi, ilçelerin sayısı ve nüfusun fazla olması sebebiyle zorlu ve uzun bir süreç haline gelebilir. Okulların bir  ilçede dahi birden fazla şubesinin olması, şubeler arası öğretmen kadrosu ve kampüs şartları gibi özelliklerini kıyaslama gerekliliğini beraberinde getirmektedir. Çankaya, Keçiören gibi nüfusun fazla olduğu ilçelerde kreş ve anaokulu sayısı artış göstermektedir. Bu noktada okulun evin konumuna yakınlığı önem kazanmaktadır. Okulbul.com' da nüfusun yoğun olduğu  bölgelerin yanısıra diğer ilçeler içinde listeler hazırlanmış olup, size bu okullar arasında tercih imkanı sunulmaktadır. Çocuğunuz için en nitelikli okulu ararken Ankara kreş yorumları da sizin için kolaylık sağlayacaktır.

Ankara Kreş Önerileri ve Yorumları

 Günümüzde okul seçiminde önemli bir kriter haline gelen eğitim metodları da listelerimizde var olan okullarda kullanılmaktadır. Bunların arasında en niteliklileri olarak gösterilen ''Montessori, Çoklu Zeka, STEM'' uygulamaları da yer almaktadır. Çocuklar okullarda yaş aralığına, yetenek ve becerilerine ve hatta  giriş - çıkış saatlerine göre ayrılabilirler. Bu da velilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Çocukları psikolojik, sosyal açıdan geliştirme imkanı sunan okullar aynı zamanda tiyatro, drama gibi faaliyetlerle kültürel farklılık sağlarken, yüzme gibi sporlarla da fiziksel gelişimi desteklemektedir.

 Okulbul.com sayesinde ilçenizde en yakın okulu bulabilirsiniz. Bununla birlikte bütçe açısından değerlendirme yapıp, aile ekonomisine en uygun okulu bulma şansına sahipsiniz ayrıca Ankara anaokulu fiyatları konusunda karşılaştırma imkanı  da bulabilirsiniz. Aynı tercih durumu Ankara kreş fiyatları içinde geçerlidir. Okulların fiziksel özelliklerini, eğitim programlarını karşlaştırabilir, bu sayede kapı kapı okul ararken kaybedeceğiiz zamanı farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca okulbul.com, size okulun sadece anaokulu eğitimi verip vermediği konusunda da  fikir sunacaktır. Okulbul.com'un oluşturduğu okul listelerine veliler olarak Ankara kreş yorumları adı altında yorumlar yapabilirsiniz.

Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM