Anasayfa
/
Üniversite
/
İstanbul
/
Sarıyer
/

İstanbul Özel Beykent Üniversitesi

Sınıf Mevcudu
0 Kişilik Sınıflar
Okul Saatleri
00:00 / 00:00
Mesaj Gönder
Favorilerine Ekle
Yorum yaz
Hemen Fiyat İste
Galeri
Harita
Sokak Görünümü
Yorumlar

İstanbul Özel Beykent Üniversitesi Hakkında Bilgi

Beykent Üniversitesi’nin çok değerli mensupları!

 

Bir ülkenin gelişmişlik düzeyi, o ülkedeki eğitilmiş insan gücüyle doğrudan ilişkilidir. Eğitilmiş insan gücü de ilköğretim, ortaöğretim ve yükseköğretimdeki okullaşma oranları ile ifade edilir. Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Beykent Üniversitesi, Türkiye’deki yükseköğretim sisteminde önemli bir görev üstlenmiştir ve bu görevini büyük bir başarı ile sürdürmektedir. Bundan sonra da yararlı bir rekabet ortamı içerisinde, bu görevini, kalitesini ve hizmet hacmini artırarak sürdürecektir.

 

Üniversitelerin, birisi araştırma, diğeri de eğitim öğretim olmak üzere iki temel fonksiyonu vardır. Toplumun ve bilimin ihtiyaç duyduğu alanlarda, gerekli bilimsel ve teknolojik araştırmaları yapmak, topluma yararlı eğitilmiş insan gücünü yetiştirmek, bunları toplumun ve bilimin hizmetine sunmak temel görevimiz olmalıdır.

 

Bugün Türkiye’mizde, yükseköğretim olarak topluma sunulan arz, toplumun duyduğu talep karşısında yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle hem mevcut yükseköğretim kurumlarına daha fazla görev düşmekte hem de yeni yükseköğretim kurumlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Gelişmiş ülkelerle karşılaştırıldığında, yükseköğretim kurumlarımızın azlığı ve ülkemizde yükseköğretimdeki okullaşma oranının düşüklüğü ortaya çıkmaktadır.

 

Diğer devlet ve vakıf üniversitelerinde olduğu gibi, Beykent Üniversitesi de Türkiye’deki yükseköğretim hizmetine çok büyük ve önemli bir katkı sağlamaktadır. Bu bakımdan, Beykent Üniversitesi’nin bütün imkânlarını hazırlayan ve Türk toplumunun hizmetine sunan ADEM ÇELİK - BEYKENT VAKFI’na ve vakfın kurucusu,  Mütevelli Heyeti Başkanımız Sayın Adem ÇELİK nezdinde bütün Mütevelli Heyeti Üyelerine; şahsım, öğretim üyelerimiz, çalışanlarımız ve öğrencilerimiz adına şükranlarımı arz ediyorum.

 

Üniversitemiz; Mütevelli Heyet, Rektörlük, Dekanlıklar, Müdürlükler, Genel Sekreterlik, İdari Personel ve Öğrenciler olarak bir bütündür. Bu bütünün parçaları olarak görevlerimizi en etkin biçimde, karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü ortamında, severek, özümseyerek ve benimseyerek yapmak, kalitemizi devamlı artırmak yegane düşüncemiz ve hedefimiz olmalıdır.

 

Çok değerli öğretim elemanlarımız!

Sizlerin varlığı, akademik kapasitemizin temel dayanağıdır. Sürekli olarak kendimizi geliştirmek, bir taraftan eğitimde verdiğimiz hizmetin kalitesini devamlı artırırken, diğer taraftan araştırmaya da zaman ayırmak, Cumhuriyet’in kazanımlarına bağlı ve Ulu Önder ATATÜRK’ün ifadesiyle “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür ” öğrenciler yetiştirmek  ülkümüz olmalıdır.

 

Sevgili öğrenciler!

 

Sizler bizim varlık sebebimizsiniz. Üniversite öğrencilik yıllarının bir hasat mevsimi olduğunu, bu süreçte kendinizi hem bilimsel ve mesleki yönden, hem sosyal açıdan yetiştirmeniz gerektiğini, sizin için çok büyük fedakarlıklara katlanan ailenize karşı da büyük bir sorumluluğunuz bulunduğunu hiçbir zaman unutmamalısınız. Sadece başarılı olmak için değil, topluma yararlı ve değerli bir fert olmak için gayret etmelisiz. Ulu Önder Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’ni sizlere emanet etmiştir. Bu emanete sahip çıkmalısınız. Sizler bu ülkenin aydınlık geleceğisiniz. Daima bunun bilincinde olmalısınız.

 

Beykent Üniversitesi’nin çok değerli çalışanları!

Üniversitemizde verilecek hizmetin kalitesi, sizlerin katkısı ile yükselecektir. Tatlı dille, güler yüzle ve göstereceğiniz büyük gayretle destek hizmetinizi en iyi şekilde vereceğinizden kuşkum yoktur.

 

Hepimizin,  görevlerimizi karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde, huzurlu bir ortamda, tenkit değil tespit yaparak ve çözüm üreterek yapacağımıza, bu bayrak yarışında üniversitemizi daha iyi noktalara taşıyacağımıza inancım tamdır.

Çalışmalarımızın, sağlıklı, huzurlu ve verimli geçmesini diliyorum.

 

Hepinize saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Prof. Dr. M. Emin KARAHAN

Rektör

Sınıf Mevcudu : 0
Adres : Ayazağa Mahallesi, Hadım Koruyolu Cd. No:19, 34398 Sarıyer/İstanbul
Dış Mekan
Oyun Bahçesi
Açık Spor Sahaları
Otopark Alanı
Ulaşım Hizmetleri/ Okul Servisi
Spor & Etkinlik
Spor Salonu
Yüzme Havuzu
Tenis Kortu
Atletizm Sahası
Özel Salonlar
Laboratuarlar
Kütüphane
Konferans Salonu
Sinema Salonu
Gida & Beslenme
Yemekhane
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
İkindi Kahvaltısı
Kantin- Kafeterya
Güvenlik & Sağlık
Sağlık Odası ( Doktor/Hemşire)
Güvenlik Kamera Sistemi
Güvenlik Görevlisi Var Mı
Mağaza & Satış
Kıyafet Satış Mağazası
Kırtasiye
Yurt / Konaklama / Destek
Yurt / Konaklama
Devlet Desteği Var Mı?
Rehberlik Hizmeti
Yabancı Diller
İngilizce
Fransızca
İspanyolca
Rusca
Almanca
Arapça

İstanbul Özel Beykent Üniversitesi Yorumları

Henüz yorum eklenmedi.

İstanbul Özel Beykent Üniversitesi İçin Yorum Ekleyin

Okula Puan verin :   
Ekle
Özel Fiyat İste
Fiyat, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak için lütfen formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.okulbul.com sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
İzin Veriyorum.
Hemen Fiyat İste

İstanbul Özel Beykent Üniversitesi Yetkililerine Mesaj Yazın

Vazgeç
Gönder
TAMAM
Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM