Anasayfa
/
Anaokulu & Kreş
/
İstanbul
/
Beylikdüzü
/

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Anaokulu

Sınıf Mevcudu
20 Kişilik Sınıflar
Okul Saatleri
09:00 / 18:00
Mesaj Gönder
Favorilerine Ekle
Yorum yaz
Hemen Fiyat İste
Galeri
Harita
Sokak Görünümü
Yorumlar
10

MBA Okulları Tanıtım Filmi

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Anaokulu Hakkında Bilgi

BİLİMLER AKADEMİSİ

Modern bilim, yaşamın her noktasında karşımıza çıkıyor. Kimi insan bunu fark ediyor, kimi ise çözülemeyecek bir problem gibi görerek, aslında var olan bilgiyi kullanamıyor. Nedeni de, öğrencilik hayatında öğrenilen bilgilerin nerede kullanılacağının bilinememesinden kaynaklanıyor.

Öğrenme hayatımızın doğal bir parçası. Öğrencilerimize, hem eğlenmeleri hem de öğrenmeleri için yaratıcı ortamlar tasarladık. Onların okul zamanlarını öğretmenlerinin rehberliğinde eğlenceli bilgiler edinerek geçiriyorlar. Amacımız, edindikleri bu bilgileri ilerde ihtiyaç duyduklarında kullanabilmeleridir.

Çocukların kavram geliştirme süreçleri ile bilim insanlarının bilimsel araştırma yapma süreçleri arasında anlamlı bir biçimde benzerlik gözlenmektedir. Çocuklar varlıkları zihinlerinde anlamlandırırken günlük yaşamlarındaki deneyimlerinin yanı sıra kişisel keşiflerini de sürece dahil ederler. Doğada yer alan varlıkları sınıflandırır, gruplandırır ve karşılaştırırlar.

Böylece, bu varlıkların benzerlik ve farklılıklarını ifade edebilirler. Bunlarla birlikte, kavram geliştirme sürecinde bilim insanları gibi doğa olaylarına ilişkin tahminlerde bulunur ve sonuçlar çıkarırlar. Bu yüzden çocuklar “doğuştan bilim insanları” olarak adlandırılır.

Eğlenceli bilim atölyeleri ve deney saatleri onlara sunduğumuz “keyifli bir bilim dünyası”.

KEŞİF AKADEMİSİ

Çocuklar, keşfetmeye ve yeni şeyler öğrenmeye merak duyarlar. Bu merakın doğru yönlendirilmesi gelecek nesillerle beraber toplumumuzun ve dünyanın gelişmesi için büyük önem taşır.

Öğrencilerimizin keşif meraklarını doğru yönlendirmek için onlara sıcak ve kucaklayıcı bir ortam yaratmayı amaçladık. Sosyal alandaki ilk iletişimlerini keşfederlerken ve kendilerinin üretmesini sağlıyoruz. Etkinliklerimizin amacı doğa sevgisi ve birlikte yarınlara yaşanabilir bir dünya bırakma bilinci aşılamak.

DİL AKADEMİSİ

Altı yaşından önce ana dil ile birlikte başka bir dili daha öğrenmek daha kolaydır. Çocukların erken yaşta yabancı dil öğrenmesi zihinsel sürecine de olumlu olarak etki etmektedir. Dil yelpazesinin genişlemesi kendi anadiline olan hakimiyetini geliştirdiği gibi diğer ülkelerdeki insanları anlamasına ve değerlendirmesine katkıda bulunacaktır.

Yeni bir dil öğrenmek, çocuğun entelektüel gelişimini arttırır. İkili dil yapısıyla öğrencilerimize diğer kültürleri de aşılayarak onları dünya insanı olma yolunda ilerletiyoruz.

Çocukların dil gelişimleri incelendiğinde, üç yaşındaki çocuklar artık kelimelerle oynayabilir, 900- 1000'e varan bir kelime hazinesine sahiptirler. 4 yaşında ise yaklaşık 1500-2000 kelime dağarcığıyla oldukça çok soru sorarlar, daha karmaşık cümle yapılarını kullanırlar. Çocuklar gramer kurallarının %90'ını 5-6 yaşlarında tamamlarlar. Duygularını ifade etmeye başlarlar ve 2-3 bin konuşma, 20-24 bin anlama kelime hazinesine sahiptirler.

Günün yarısını anadilde, diğer yarısını ise yabancı dilde yaşatıyoruz. Her sınıf düzeyindeki ‘Dil Koçları’ ile öğrencilerimiz yabancı dile maruz kalarak dil becerilerini geliştiriyorlar.

OYUN AKADEMİSİ

Oyun, çocuğun iç dünyasının sosyal ortamda dışa aktarımıdır. Yetişkine gözlem yapabilme şansı verir. Çocuklar oyun ortamında eğlenirken sosyal, zihinsel, fiziksel ve dil gelişim alanlarını da ilerletir.

Aile ortamında sıkı duygusal ilişkilerde bulunan çocukta, yavaş yavaş yaşıtlarıyla bir araya gelme, oyun gruplarına katılma, paylaşma, mücadele etme gibi ihtiyaçlar belirginleşir. Giderek artan bir sosyalleşme eğilimi ve oyuncaktan çok oyuna yönelme görülür.

Her çocuğun ortak dilinin “Oyun” olduğu bilinciyle tüm eğitim modelimizi bu temele inşa ettik. Oyun ortamı büyüme ve gelişme için önemli bir metottur. Onlarla vakit geçirmekten çok keyif alan öğretmenlerimizle hem iç ve hem de dış etkinlikler planlayarak oyunla öğrenmeyi gerçekleştiriyoruz.

DEĞERLER AKADEMİSİ

Okul öncesi çağı, çocuklarda değerlere ilişkin temellerin atıldığı ilk dönemdir. Çünkü çocuk gelişiminde kişilik oluşumu büyük ölçüde 0-6 yaş döneminde tamamlanır. Bu dönemde alınan değerlere ilişkin tüm bilgi ve uygulamalar hayat boyu devam eder.

Değerler eğitimi ile çocuklarımızı, yaşadıkları çevre tarafından benimsenen, yaşamı olumlu görebilen, değişen toplum şartlarında kendisine düşen görevi yerine getiren, sağlıklı bir kişiliğe sahip olan iyi yurttaşlar olarak yetişmelerine rehberlik ediyoruz.

Biz bu dönemin öneminin farkında olarak iyi insan yetiştirmeyi felsefemiz olarak belirledik.

Giriş - Çıkış Saatleri : 09:00 - 18:00
Sınıf Mevcudu : 20
Adres : Zafer Mahallesi, Adile Naşit Bulvarı 185 Sk. No.4 D Blok 34513
Dış Mekan
Oyun Bahçesi
Açık Spor Sahaları
Otopark Alanı
Ulaşım Hizmetleri/ Okul Servisi
Spor & Etkinlik
Spor Salonu
Yüzme Havuzu
Tenis Kortu
Atletizm Sahası
Özel Salonlar
Laboratuarlar
Kütüphane
Konferans Salonu
Sinema Salonu
Gida & Beslenme
Yemekhane
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
İkindi Kahvaltısı
Kantin- Kafeterya
Güvenlik & Sağlık
Sağlık Odası ( Doktor/Hemşire)
Güvenlik Kamera Sistemi
Güvenlik Görevlisi Var Mı
Mağaza & Satış
Kıyafet Satış Mağazası
Kırtasiye
Yurt / Konaklama / Destek
Yurt / Konaklama
Devlet Desteği Var Mı?
Rehberlik Hizmeti
Yabancı Diller
İngilizce
Fransızca
İspanyolca
Rusca
Almanca
Arapça

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Anaokulu Yorumları

Test123
1 yıl önce eklendi

Çocuğum şuan tam gelişme aşamasında bu yüzden iyi bir okul tercih etmelydik ve tercihimizi mba okullarından yan'a kullandık 1.dönemimiz gayet iyiydi öğretmen kadrosu da çok iyi

Cevap Yaz
1
0
Test123
1 yıl önce eklendi

İyi bir birey yetiştirmeye gayret gösteren öğretmenler var kızım okuluna severek gidiyor dersleri de fena değil

Cevap Yaz
0
0
Misafir
1 yıl önce eklendi

Çocuğum erken yaşta yabancı dil eğitimi görüyor ve zihinsel olarak da ilerliyor olması çok iyi okulumuzdan da öğretmenlerimizden de çok memnunuz

Cevap Yaz
0
0
Misafir
1 yıl önce eklendi

Bir Çok Alternatif vardı. ama bizim tercihimiz Mba okullarından yan'a oldu çünki çocuğumun gelişimine katkı sağlıyor ayrıca kızım anaokul öğrencisi olmasına rağmen çok çabuk yabancı dili kaptı

Cevap Yaz
0
0
Misafir
1 yıl önce eklendi

Sıcak bir Ortam oluşturulmuş öğretmenleri çok güler yüzlü ve samimi özenle ilgileniyorlar

Cevap Yaz
0
0
Misafir
1 yıl önce eklendi

En Çok tercih edilen okullardan bir tanesi gönül rahatlığı ile gönderiyorum çocuklarımı

Cevap Yaz
0
2
Misafir
1 yıl önce eklendi

imkanları çok geniş akılda soru işaretii bırakmıyor çok memnunuz okuldan

Cevap Yaz
0
0
Misafir
1 yıl önce eklendi

kızımın çocukluğu mba beylikdüzü anaokulunda geçti. okulunu, arkadaşlarını, öğretmenlerini çok seviyordu ve çok mutluydu. Teşekkürler mba okulları

Cevap Yaz
0
0
Misafir
1 yıl önce eklendi

4 yaşında oğlum var tam 6 defa özel okul değiştirmek zorunda kaldım ve sonunda doğru koleji buldum çok memnunum.

Cevap Yaz
0
0
Misafir
1 yıl önce eklendi

Medicana grubunun başarılı bir projesi. Yerinde gittim ve gördüm herşey harika.

Cevap Yaz
2
1

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Anaokulu İçin Yorum Ekleyin

Okula Puan verin :   
Ekle
Özel Fiyat İste
Fiyat, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak için lütfen formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.okulbul.com sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
İzin Veriyorum.
Hemen Fiyat İste

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Anaokulu Yetkililerine Mesaj Yazın

Vazgeç
Gönder
TAMAM
Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM