Anasayfa
/
Lise
/
Ankara
/
Etimesgut
/

MBA Okulları Ankara Eryaman Anadolu Lisesi

Sınıf Mevcudu
20 Kişilik Sınıflar
Okul Saatleri
09:00 / 00:00
Mesaj Gönder
Favorilerine Ekle
Yorum yaz
Hemen Fiyat İste
Galeri
Harita
Sokak Görünümü
Yorumlar
3

MBA Okulları Tanıtım Filmi

MBA Okulları Ankara Eryaman Anadolu Lisesi Hakkında Bilgi

Bilimsel süreç becerilerinin kullanım alanı, sadece fizik, kimya ve biyoloji gibi doğa bilimleriyle sınırlı değildir. Sosyal bilimler, sanat ve spor gibi diğer dallar da bilimsel süreç becerilerini arttıran çok önemli etkenlerdir. Bu beceriler günlük hayatın hemen her alanında gereksinim duyulan ve kullanılan becerilerdir. Farkında olarak veya farkında olmadan bilimsel süreç becerilerini kullanmak, günlük hayatta karşılaşılan olayları, anlamayı, yorumlamayı ve okulda öğrenilenlerle ilişkilendirmeyi, yani bilimsel okur-yazarlığa ulaşmayı kolaylaştırır.

Anadolu ve Fen Liselerimiz ile ülkemizin kaliteli insan kaynağını, evrensel erdem kazanımlarıyla donatılmış dünya vatandaşlarını yetiştiriyoruz.

Bilimler Akademisinde, özel kurgulanmış STEAM ortamları, kulüp ve etkinlikler ile ulusal ve uluslararası yarışma ve festivallere katılım ile öğrencilerimizin bilimsel farkındalık ve üretkenlik süreçlerini destekliyoruz.

Proje tabanlı etkinlikler, ödev politikası, ulusal ve uluslararası yarışma ve organizasyonlara katılım ile mesleki farkındalık çalışmaları lise eğitim politikamızın temel unsurudur.

Öğrencilerimizi çeşitli sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle destekliyoruz. Sanat yoluyla hayatı anlamaya, hayal güçlerini sanatsal becerilerle yansıtmalarına rehberlik ediyoruz.

Etkin ve zengin kulüp faaliyetleri, ulusal ve uluslararası sanat akademileriyle işbirlikleri ile küresel kültürü deneyimlemelerini sağlıyoruz. Hayata estetik bir bakış açısı ile bakmayı destekliyoruz.

Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine uygun olan spor dallarıyla ilgilenebilecekleri ortamlar sunarak, bireysel ve takım sporlarında kendilerini ifade etme şansı veriyoruz.

Öğrencilerin farklı dillerde iletişim becerilerinin geliştirilmesi amacıyla öğrencilerin etkin katılımlarının sağlandığı CEFR standartlarında bir öğretim programı takip ediyoruz. Düşüncelerini yazılı ve sözlü olarak akıcı ve doğru bir şekilde ifade edebilecekleri, öğrendikleri dilde sorgulamaya, araştırmaya ve bilgiye ulaşmak için dili etkin ve doğru bir şekilde kullanmaya yönelik çalışmalar yaptıkları bir ekosistem oluşturuyoruz.

Uluslararası organizasyonlar, sınav ve yarışmalar, münazara ve oturumlara aktif katılım sağlayan öğrencilerimiz, yurt dışı üniversitelere giriş sınavlarına da hazırlık yapma şansına sahiptirler.

Öğrencilerimiz ikinci yabancı dilde uluslararası ölçme kriterleri olan Almanca FIT 1, FIT 2 sınavlarında B1 düzeyinde yeterlilik kazanırlar.

Öğrencilerimize, lise öğrenimleri boyunca yapacakları ders seçimlerinden, lise son sınıfta yapacakları üniversite bölüm tercihi ve meslek seçimine kadar uzanan bu kariyer yolculuğu sürecinde rehberlik yapıyoruz. Yurtiçi ve Yurtdışı Üniversite Danışmanlığını da kapsayan ‘Kariyer Akademisi’, öğrencilerimizin mesleki yatkınlık ölçümlerinden, tipolojik mesleki yatkınlık envanterlerine kadar; adım adım takip edilir.

Her bir öğrenciye tanımlanan ‘Kariyer Koçları’ ile üniversiteye en etkin ve verimli çalışmayı sunuyoruz.

Mesleki farkındalık çalışmaları ile meslekleri yakından tanıma fırsatı bulan öğrencilerimiz, iş dünyasının profesyonelleri ile bir araya gelerek kendilerine rol model oluşturma şansına da sahip oluyorlar.

Sınıf Mevcudu : 20
Adres : Eryaman Mahallesi, 2. Cad. No.4 06824 Etimesgut - Ankara
Dış Mekan
Oyun Bahçesi
Açık Spor Sahaları
Otopark Alanı
Ulaşım Hizmetleri/ Okul Servisi
Spor & Etkinlik
Spor Salonu
Yüzme Havuzu
Tenis Kortu
Atletizm Sahası
Özel Salonlar
Laboratuarlar
Kütüphane
Konferans Salonu
Sinema Salonu
Gida & Beslenme
Yemekhane
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
İkindi Kahvaltısı
Kantin- Kafeterya
Güvenlik & Sağlık
Sağlık Odası ( Doktor/Hemşire)
Güvenlik Kamera Sistemi
Güvenlik Görevlisi Var Mı
Mağaza & Satış
Kıyafet Satış Mağazası
Kırtasiye
Yurt / Konaklama / Destek
Yurt / Konaklama
Devlet Desteği Var Mı?
Rehberlik Hizmeti
Yabancı Diller
İngilizce
Fransızca
İspanyolca
Rusca
Almanca
Arapça

MBA Okulları Ankara Eryaman Anadolu Lisesi Yorumları

Misafir
1 yıl önce eklendi

bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak onlara doğru eğitimi aktaran bir eğitim kadronuz var

Cevap Yaz
0
2
Misafir
1 yıl önce eklendi

Komşumun tavsiyesi üzerine kızımı bu okula yazdırmaya karar verdim. Sanırım doğru tercih yaptım. Oğlumun sosyal gelişimini gözle görebiliyorum.

Cevap Yaz
2
1
Misafir
1 yıl önce eklendi

Çok güzel bir okul

Cevap Yaz
1
2

MBA Okulları Ankara Eryaman Anadolu Lisesi İçin Yorum Ekleyin

Okula Puan verin :   
Ekle
Özel Fiyat İste
Fiyat, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak için lütfen formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.okulbul.com sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
İzin Veriyorum.
Hemen Fiyat İste

MBA Okulları Ankara Eryaman Anadolu Lisesi Yetkililerine Mesaj Yazın

Vazgeç
Gönder
TAMAM
Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM