Anasayfa
/
Ortaokul
/
İstanbul
/
Ataşehir
/

Ataşehir Yönder Okulları Ortaokulu

Sınıf Mevcudu
0 Kişilik Sınıflar
Okul Saatleri
00:00 / 00:00
Mesaj Gönder
Favorilerine Ekle
Yorum yaz
Hemen Fiyat İste
Galeri
Harita
Sokak Görünümü
Yorumlar
2

Yönder Okulları Tanıtım Filmi

Ataşehir Yönder Okulları Ortaokulu Hakkında Bilgi

Beslenme

Yönder Okullarında yemek listeleri beslenme uzmanı ve okul doktoru tarafından öğrencilerin bir günde alması gereken kalori miktarları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Yemek programı, ilkokulda üç öğün (kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı), ortaokulda ise iki öğün olacak şekilde düzenlenmiştir.

Öğrenciler yemeklerini kendi yaş gruplarına göre ayrılan masalarda öğretmenleriyle birlikte yerler.

Okul mutfağımızda hazırlanarak hijyenik bir ortamda servis edilmektedir.


Sağlık

Aklın sağlıklı ve verimli bir şekilde geleceğin aydınlığında, insanlığın yararında kullanılması ancak sağlam bir vücutla mümkündür.

Çocuklarımızın hızlı büyüme süreçlerinde onlara, beslenme, hijyen konularında doğru alışkanlıklar kazandırmak, kendilerinin ve yaşadıkları çevrenin sağlığı konusunda dikkatli, duyarlı ve bilinçli olmalarını sağlamak amacındayız. Sağlık hizmetimiz, mevcut iyilik hallerini korumak ve geliştirmek konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekle başlar; öğrencilerimizin gelişim süreçlerini aile ile eşgüdümlü, muayene ve taramalarla kayıt altına alarak takip etmek, hastalıkları ve yaralanmaları durumunda ilk müdahalelerini yapmak ve önerilerde bulunmak şeklinde devam eder.

Bu amaçla kurulan sağlık birimimiz, okul binası içerisindeki revirimizde hizmet vermektedir. Revirimiz ilk müdahale için gerekli donanıma sahip olup, hastane koşullarını gerektirecek bir müdahale için her durumda olduğu gibi aile ile iletişim dâhilinde refakatimizde müdahale edilir.

Okulumuzda çalışanların sağlığı, taramaları, içme sularının kontrolü, yemekhanemizin denetimi, yemek listemizin oluşturulması da sağlık birimimizin görevleri arasındadır.


Güvenlik / Temizlik

Öğrencilerin güvenli ve hijyenik bir fiziksel ortamda olmaları için gerekli şartlar sağlanmıştır. Bütün derslik, atölye, yemek salonu, spor alanları ve tuvalet zeminleri, öğrencilerin yaş grubu özellikleri dikkate alınarak sağlığa ve hijyene uygun malzemelerle kaplanmıştır.

24 saat boyunca dönüşümlü olarak görev yapan güvenlik personeli ile birlikte okulumuzda rutin temizlik ve düzenlemeden sorumlu temizlik personeli bulunmaktadır.


Ulaşım Hizmetleri

Öğrencilerimizin servisle ulaşımı, okul otopark alanından öğretmenlerimiz ve ulaşım görevlilerimizin denetiminde sağlanmaktadır. Tüm servis araçlarında sürücü dışında öğrencilere yardımcı olan bir görevli bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin ulaşımı, Güven Tur firmasına özel bir taşıma modeli ile sağlanmaktadır. Okulumuzda kendilerine tahsis edilmiş ofislerinde hizmet veren Güven Tur; güvenlik, süreklilik, koordinasyon ve kalite kriterlerine göre sürekli denetlenip, izlenmektedir.

Sınıf Mevcudu : 0
Adres : İnönü Mahallesi Kayışdağı Caddesi No: 142-144/3 Ataşehir İstanbul
Dış Mekan
Oyun Bahçesi
Açık Spor Sahaları
Otopark Alanı
Ulaşım Hizmetleri/ Okul Servisi
Spor & Etkinlik
Spor Salonu
Yüzme Havuzu
Tenis Kortu
Atletizm Sahası
Özel Salonlar
Laboratuarlar
Kütüphane
Konferans Salonu
Sinema Salonu
Gida & Beslenme
Yemekhane
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
İkindi Kahvaltısı
Kantin- Kafeterya
Güvenlik & Sağlık
Sağlık Odası ( Doktor/Hemşire)
Güvenlik Kamera Sistemi
Güvenlik Görevlisi Var Mı
Mağaza & Satış
Kıyafet Satış Mağazası
Kırtasiye
Yurt / Konaklama / Destek
Yurt / Konaklama
Devlet Desteği Var Mı?
Rehberlik Hizmeti
Yabancı Diller
İngilizce
Fransızca
İspanyolca
Rusca
Almanca
Arapça

Ataşehir Yönder Okulları Ortaokulu Yorumları

Orkay Çalışmaz
1 yıl önce eklendi

ben bu okuldan ayıldım ama geri dönmek istiyorum

Cevap Yaz
0
0
Misafir
1 yıl önce eklendi

egitim çok düzenli ilerliyor

Cevap Yaz
0
0

Ataşehir Yönder Okulları Ortaokulu İçin Yorum Ekleyin

Okula Puan verin :   
Ekle
Özel Fiyat İste
Fiyat, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak için lütfen formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.okulbul.com sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
İzin Veriyorum.
Hemen Fiyat İste

Ataşehir Yönder Okulları Ortaokulu Yetkililerine Mesaj Yazın

Vazgeç
Gönder
TAMAM
Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM