Anasayfa
/
Ortaokul
/
İstanbul
/
Beylikdüzü
/

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Ortaokulu

Sınıf Mevcudu
20 Kişilik Sınıflar
Okul Saatleri
09:00 / 18:00
Mesaj Gönder
Favorilerine Ekle
Yorum yaz
Hemen Fiyat İste
Galeri
Harita
Sokak Görünümü
Yorumlar
3

MBA Okulları Tanıtım Filmi

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Ortaokulu Hakkında Bilgi

STEAM (Fen-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) disiplinlerinin bütün olarak ele alındığı bu yeni yaklaşım, 21. yüzyıl becerileriyle donanmış, yaratıcı, problem çözme becerilerini sahip, araştıran-sorgulayan, sürdürülebilir kalkınma bilinciyle yaşam boyu öğrenen, bilim okur-yazarı bireylerin yetiştirilmesinde önemli bir yere sahiptir.

Bilimler Akademisinde, özel kurgulanmış STEAM ortamları, kulüp ve etkinlikler ile ulusal ve uluslararası yarışma ve festivallere katılım ile öğrencilerimizin bilimsel farkındalık ve üretkenlik süreçlerini destekliyoruz.

Okul ortamı öğrenmenin oluştuğu ve kalıcılığı için rehberlik yapıldığı bir yapıdır. Bireyin öğrenme davranışına okul dışında da devam etmesi için ödevlendirme, proje görevlendirmeleri, grup çalıştayları, münazara oturumları gibi programlar organize ediyoruz.

Hızlı okuma ve anlama – retorik – sunum teknikleri gibi kişisel gelişim içerikli eğitimlerle öğrenme davranışını sevdiren ve öz güven oluşturan eğitim programları takip ediyoruz.

Böylelikle ulusal ve uluslararası sınavlara, yarışmalara etkin bir hazırlık süreci geliştiriyoruz.

Ölçme – değerlendirme analizleri ile bu süreçleri denetliyor ve kazanım tamamlama saatleri ile öğrencilerimizin eksiklerini takviye ediyoruz.

Anadil yeterliliklerinin yanında, yabancı dil edinimi için Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kapsamında, uluslararası sertifikasyon hedefi ile iki yabancı dil eğitimini bir arada veriyoruz.

Dil Koçları ile yabancı dil eğitimini destekliyor ve bu sürece sürdürülebilirlik kazandırıyoruz.

Yabancı dil yeterliliğinin gündelik yaşamda devamının sağlanmasına rehberlik ediyoruz.

Retorik, hızlı okuma, münazara etkinlikleri, drama, metin yazarlığı gibi çalışmalarla öğrencilerimizin ana dil becerilerini geliştiriyoruz.

Her öğrencinin farklı yetenek ve öğrenme alanlarına uygun olarak geliştirilen, sanat, spor, kültür ve sosyal kulüpler ile öğrencilermizin keyifle takip edeceği eğitim programları oluşturuyoruz.

Bilim şenlikleri, festivaller ve ulusal ve uluslararası etkinliklere katılım sağlayan öğrencilerimiz, farklı kültürler ile de bir arada olma imkanına sahip oluyorlar. İlgi ve yeteneklerini birbirleriyle paylaşma ve bu zenginlikle hem kendisine hem de çevresine değer katan bireyler olarak yetişiyorlar.

Bu süreçte dijital ve teknolojik kazanımlar da elde eden öğrencilerimiz, «dijital vatandaşlık» olgusunu deneyimleyerek kazanıyorlar.

Giriş - Çıkış Saatleri : 09:00 - 18:00
Sınıf Mevcudu : 20
Adres : Zafer Mahallesi, Adile Naşit Bulvarı 185 Sk. No.4 D Blok 34513
Dış Mekan
Oyun Bahçesi
Açık Spor Sahaları
Otopark Alanı
Ulaşım Hizmetleri/ Okul Servisi
Spor & Etkinlik
Spor Salonu
Yüzme Havuzu
Tenis Kortu
Atletizm Sahası
Özel Salonlar
Laboratuarlar
Kütüphane
Konferans Salonu
Sinema Salonu
Gida & Beslenme
Yemekhane
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
İkindi Kahvaltısı
Kantin- Kafeterya
Güvenlik & Sağlık
Sağlık Odası ( Doktor/Hemşire)
Güvenlik Kamera Sistemi
Güvenlik Görevlisi Var Mı
Mağaza & Satış
Kıyafet Satış Mağazası
Kırtasiye
Yurt / Konaklama / Destek
Yurt / Konaklama
Devlet Desteği Var Mı?
Rehberlik Hizmeti
Yabancı Diller
İngilizce
Fransızca
İspanyolca
Rusca
Almanca
Arapça

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Ortaokulu Yorumları

Misafir
23.10.2018

başarıyı hedefleyerek akademik çalışmalarını sürdüren, etkinlikleriyle öğrencilerin zamanlarını en verimli şekilde geçirmelerini sağlayan mükemmel bir kurum. Verdikleri eğitim gerçekten öğrenci merkezli özel bir eğitim.

Cevap Yaz
0
0
Misafir
23.10.2018

bir egitim kurulumu nasıl olur sorusunun cevabını veriyorlar ögretmenleri olsun okulun düzeni olsun herşey çok iyi ögretmenler ayırt etmeden her ögrenciyle ilğileniyorlar ve çok güler yüzlüler

Cevap Yaz
0
0
Test123
23.10.2018

Okul Ortamı verilen hizmet Çok iyi kızım okul dışında da verilen ödevlerini yapıyor kitap okuma saati yapıyor hatta evde belirli saatlerde Ailecek kitap okuyoruz eğlenceli hale getiriyoruz

Cevap Yaz
0
0

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Ortaokulu İçin Yorum Ekleyin

Okula Puan verin :   
Ekle
Özel Fiyat İste
Fiyat, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak için lütfen formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.okulbul.com sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
İzin Veriyorum.
Hemen Fiyat İste

MBA Okulları İstanbul Beylikdüzü Ortaokulu Yetkililerine Mesaj Yazın

Vazgeç
Gönder
TAMAM
Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM