Anasayfa
/
Ortaokul
/
Ankara
/
Etimesgut
/

MBA Okulları Ankara Eryaman Ortaokulu

(850) 460 64 60
Sınıf Mevcudu
20 Kişilik Sınıflar
Okul Saatleri
00:00 / 09:00
Mesaj Gönder
Favorilerine Ekle
Yorum yaz
Hemen Fiyat İste
Galeri
Harita
Sokak Görünümü
Yorumlar
1

MBA Okulları Tanıtım Filmi

MBA Okulları Ankara Eryaman Ortaokulu Hakkında Bilgi

STEAM (Fen-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) disiplinlerinin bütün olarak ele alındığı bu yeni yaklaşım, 21. yüzyıl becerileriyle donanmış, yaratıcı, problem çözme becerilerini sahip, araştıran-sorgulayan, sürdürülebilir kalkınma bilinciyle yaşam boyu öğrenen, bilim okur-yazarı bireylerin yetiştirilmesinde önemli bir yere sahiptir.

Bilimler Akademisinde, özel kurgulanmış STEAM ortamları, kulüp ve etkinlikler ile ulusal ve uluslararası yarışma ve festivallere katılım ile öğrencilerimizin bilimsel farkındalık ve üretkenlik süreçlerini destekliyoruz.

Okul ortamı öğrenmenin oluştuğu ve kalıcılığı için rehberlik yapıldığı bir yapıdır. Bireyin öğrenme davranışına okul dışında da devam etmesi için ödevlendirme, proje görevlendirmeleri, grup çalıştayları, münazara oturumları gibi programlar organize ediyoruz.

Hızlı okuma ve anlama – retorik – sunum teknikleri gibi kişisel gelişim içerikli eğitimlerle öğrenme davranışını sevdiren ve öz güven oluşturan eğitim programları takip ediyoruz.

Böylelikle ulusal ve uluslararası sınavlara, yarışmalara etkin bir hazırlık süreci geliştiriyoruz.

Ölçme – değerlendirme analizleri ile bu süreçleri denetliyor ve kazanım tamamlama saatleri ile öğrencilerimizin eksiklerini takviye ediyoruz.

Anadil yeterliliklerinin yanında, yabancı dil edinimi için Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kapsamında, uluslararası sertifikasyon hedefi ile iki yabancı dil eğitimini bir arada veriyoruz.

Dil Koçları ile yabancı dil eğitimini destekliyor ve bu sürece sürdürülebilirlik kazandırıyoruz.

Yabancı dil yeterliliğinin gündelik yaşamda devamının sağlanmasına rehberlik ediyoruz.

Retorik, hızlı okuma, münazara etkinlikleri, drama, metin yazarlığı gibi çalışmalarla öğrencilerimizin ana dil becerilerini geliştiriyoruz.

Her öğrencinin farklı yetenek ve öğrenme alanlarına uygun olarak geliştirilen, sanat, spor, kültür ve sosyal kulüpler ile öğrencilermizin keyifle takip edeceği eğitim programları oluşturuyoruz.

Bilim şenlikleri, festivaller ve ulusal ve uluslararası etkinliklere katılım sağlayan öğrencilerimiz, farklı kültürler ile de bir arada olma imkanına sahip oluyorlar. İlgi ve yeteneklerini birbirleriyle paylaşma ve bu zenginlikle hem kendisine hem de çevresine değer katan bireyler olarak yetişiyorlar.

Bu süreçte dijital ve teknolojik kazanımlar da elde eden öğrencilerimiz, «dijital vatandaşlık» olgusunu deneyimleyerek kazanıyorlar.

Bireyin kendisi ve çevresi için birlikte yaşama kültürünün vazgeçilmez unsurları olan evrensel değerleri, yaşamının her alanında içselleştirerek, bu açıdan hayata bakabilme davranışı kazanması önemlidir.

Bu bağlamda okullarımızdaki ÖĞRENCİ SENATOSU ile kurumsal aidiyet, birlikte hareket edebilme yeteneği, ortak akıl ile kendisine, çevresine ve insanlığa yararlı üretimler yapabilme becerisi, hayırseverlik, finansal, kültürel, bilimsel okur-yazarlık düzeyini arttırma gibi kazanımları hedefliyoruz. Demokratik ortamda bu kazanımlara ulaşan öğrencilerimiz öz güven ve öz saygı duygularını özümsüyor.

Telefon : (850) 460 64 60
Sınıf Mevcudu : 20
Adres : Eryaman Mahallesi, 2. Cad. No.4 06824 Etimesgut - Ankara
Dış Mekan
Bahçe
Açık Spor Sahaları
Otopark Alanı
Ulaşım Hizmetleri/ Okul Servisi
Spor & Etkinlik
Spor Salonu
Yüzme havuzu
Tenis kortu
Atletizm Sahası
Özel Salonlar
Laboratuarlar
Kütüphane
Konferans Salonu
Sinema Salonu
Gida & Beslenme
Yemekhane
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
İkindi Kahvaltısı
Kantin- Kafeterya
Güvenlik & Sağlık
Sağlık Odası ( Doktor/Hemşire)
Güvenlik Kamera Sistemi
Güvenlik Görevlisi Var Mı
Mağaza & Satış
Kıyafet Satış Mağazası
Kırtasiye
Yurt / Konaklama / Destek
Yurt / Konaklama
Devlet Desteği Var Mı?
Rehberlik Hizmeti
Yabancı Diller
İngilizce
Fransızca
İspanyolca
Rusca
Almanca

MBA Okulları Ankara Eryaman Ortaokulu Konumu

MBA Okulları Ankara Eryaman Ortaokulu Yorumları

Yaşar Eski
23.10.2018

Öğrencileri şimdiden hayata hazırlamak için seminerler ve çeşitli festivaller düzenleniyor.Yabancı dile büyük önem verilyor. İdari kadro ve öğretmenlerde çok azimli.

Cevap Yaz
0
0

MBA Okulları Ankara Eryaman Ortaokulu İçin Yorum Ekleyin

Okula Puan verin :   
Ekle
Özel Fiyat İste
Fiyat, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmak için lütfen formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Hemen Fiyat İste

MBA Okulları Ankara Eryaman Ortaokulu Yetkililerine Mesaj Yazın

Vazgeç
Gönder
TAMAM
Favorilerim
Hiç favori okul eklemediniz.
TAMAM